مسابقات قهرمانی رده های سنی 8 تا 18 سال دختران پایان یافت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی دختران کشور 8 اسفند ماه با حضور بیش از 180 شطرنجباز از 23 استان کشور به میزبانی قزوین برگزار شد و امروز 14 اسفند ماه به پایان رسید.

نفرات اول تا سوم هر رده سنی به شرح زیر است:

رده سنی زیر 8 سال: فاطمه ابراهیمی و فاطمه خدادادی از مازندران هر یک با 8 امتیاز پس از پوئن شکنی به ترتیب عنوان های قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند و وانیا بجدی از خراسان رضوی با 7 امتیاز سوم شد.

رده سنی زیر 10 سال: رکسانا خلیلی و مطهره اسدی از مازندران هر یک با 7.5 امتیاز پس از پوئن شکنی به ترتیب عنوان های قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند و پریما جلالی از مازندران با 7 امتیاز سوم شد.

رده سنی زیر 12 سال: آناهیتا زاهدی فر از تهران با 8 امتیاز مقام نخست را کسب کرد، صدیقه کلانتری از مازندران با 7.5 امتیاز در سایه قهرمانی ایستاد و آنوشا مهدیان از اصفهان با 7 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

رده سنی زیر 14 سال: سیده فاطمه هاشمی از فارس و موبینا علی نسب از مازندران با 7.5 امتیاز پس از پوئن شکنی به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان گروه خود شدند و رامیلا واگوهیان با 6 امتیاز از اصفهان مقام سوم را کسب کرد.

رده سنی زیر 16 سال: آناهیتا غلامی اوریمی از مازندران و محدثه علیجان زاده از گیلان با 8 امتیاز پس از پوئن شکنی به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان گروه خود شدند و کیمیا مجیدی با 7.5 امتیاز از مازندران مقام سوم را کسب کرد.

رده سنی زیر 18 سال: ساناز اسماعیلی با 10.5 امتیاز از گیلان، یگانه کریمی از مازندران با 9.5 امتیاز و هاجر عبادی با 8.5 امتیاز از خوزستان در جایگاه اول تا سوم جدول رده بندی گروه خود ایستادند.

این مسابقات در هر رده سنی در 9 دور سوئیسی برگزار شد و فقط در رده سنی زیر 18 سال در جدول دوره ای در 11 دور به رقابت پرداختند.

استان های گیلان، تهران، گلستان، البرز، خوزستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، قزوین، مازندران، بوشهر، کرمان، اصفهان، خراسان رضوی،کرمانشاه، همدان، یزد، لرستان، زنجان، فارس، خراسان شمالی، مرکزی، سیستان و بلوچستان و سمنان استانهای حضور یافته در این رقابت ها هستند.

×××××××××××××××××××××××××××××

مسابقات شطرنج 

علمی کاربردی شهرداری بروجرد

چهارشنبه 14 اسفند 1392 مسابقات شطرنج دانشگاه های علمی کاربردی لرستان به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بروجرد برگزار شد.

مهندس شیرزاد داودوندی رئیس هیات شطرنج بروجرد که ناظر و سرداور این مسابقات بود، گفت: این مسابقات اولین دوره مسابقات شطرنج دانشگاه های علمی کاربردی بود که برگزار شد. 

وی سپس در ادامه افزود: در این مسابقات که تعداد بسیاری از اساتید، دانشجویان و کارمندان شرکت نموده بودند در رده اساتید آقایان امیر درخشش، فرزاد یوسفی، داودوندی، در رده کارکنان مرد آقایان: غلامرضا گودرزی، محسن جوانمرد، غلامحسین یاراحمدی، در رده دانشجویان پسر، آقایان: ابراهیم ترابی گودرزی، محمد گودرزی، سلمان زیار، در رده دانشجویان دختران: خانمها عارفه نظامی، مریم درخشنده، و در رده کارکنان خانم: خانمها سپیده کرده رودی و مهدیه عبدی زاده  موفق به کسب عناوین برتر شدند.  

لازم به ذکر است در خاتمه مسابقات مهندس یوسفی شهردار بروجرد  طی سخنانی بر لزوم رواج و گسترش ورزش در میان جوانان اشاره نمود و از دست اندرکاران و مسوولین برگزاری این مسابقات به نیکی یاد نمود. جوایز نفرات برتر نیز در خاتمه توسط مهندس یوسفی و دیگر مسوولین حاضر به برندگان اهدا شد.
/ 1 نظر / 35 بازدید
ابراهیم ترابی گودرزی

با سلام و عرض خسته نباشید کدوم جایزه دوست من؟؟؟ تندیسش قشنگ بود آقای داودوندی برادشت براخودش جایزه نقدیم همینطور!