اخبار کوتاه شطرنجی(3)

*برگزاری کلاس داوری درجه یک

این کلاس به همت هیأت شطرنج همدان برای اولین بار بعد از بازگشائی فدراسیون (برای شهرستانی‌ها!) برگزار شد. در این دوره عبدالله مصباحی و مجید کرامتی حضور داشتند که توانستند با موفقیت این دوره را به پایان برسانند.

*مقام سوم  دانشگاه آزاد خرم‌آباد در سیزدهمین دوره مسابقات دانشجویان منطقه 5 

این مسابقات به میزبانی محلات برگزار شد و در قسمت انفرادی نیز سامان فرشادی(خرم‌آباد)، امین پاپی و حبیب‌ بوالحسنی(دورود) و آرش پرهیزکار(بروجرد) صاحب مدال شدند.

*برگزاری کلاس داوری درجه 3 

 این کلاس با حضور ١٠ نفر از علاقه‌مندان به این رشته در محل خانه شطرنج خرم‌آباد برگزار شد.

*برگزاری مسابقه نیمه‌سریع  تأمین‌اجتماعی، یادبود مراد نوری نائب رئیس شطرنج لرستان 

 این مسابقه یک روزه به همت انجمن شطرنج تأمین اجتماعی خرم‌آباد و با حضور ٣٠ نفر در ٧ دور جدول سوئیس انجام شد که در پایان سامان فرشادی، علی‌رضا روحپرور و امین چنگائی اول تا سوم شدند.

*برگزاری مسابقات شطرنج انتخابی آموزشگاه‌های خرم‌آباد جهت شرکت در مسابقات استانی( دختران و پسران)

                                               

 مسابقات آموزشگاه‌های ناحیه یک

١١ و ١٢ آذر ٨٨

*قهرمانی فاطمه حسنوند در مسابقات سراسری کارکنان شرکت مخابرات  

حسنوند موفق شد در چهارمین دوره المپیاد ورزشی بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که در شیراز برگزار شد مقام اول را به دست آورد.

 *مسابقه ‌شطرنج سریع  به میزبانی دورود

این مسابقه که با حضور ٢۵ نفر و در ٧ دور سوئیس برگزار شد پس از مشکلاتی که در امر برگزاری و قرعه‌کشی مسابقه رخ داد بالاخره به خوبی و خوشی به پایان رسید.  ابراهیم عفافی(بروجرد) علی‌رغم دوری از مسابقات عملکرد خوبی داشت و با شایستگی تمام اول شد پس از او محمود اسکندری از دورود و سعید سعیدی از اراک دوم و سوم شدند.

* انتصاب نائب رئیس هیأت شطرنج لرستان

در مورخ ٢۵/٨/٨٨ طی نامه‌ای عبدالله مصباحی رئیس هیأت شطرنج لرستان، مجید کرامتی را به عنوان نائب رئیس این هیأت انتخاب کرد. نام‌برده مسوول کمیته آموزش و روابط عمومی این هیأت نیز می باشد.

/ 0 نظر / 5 بازدید