قبولی سمینار فیده و سرپرست جدید استان!!

بعد از چند سال بالاخره یک خبر خوش هم از سوی فدراسیون به ما رسید.... امروز طی یک تماس تلفنی از سوی آقای مظفری(مسوول کمیته داوران فدراسیون) با خبر شدم که در سمینار فیده قبول شدم!

اما مطلب بعدی که طی یکی دو هفته گذشته با آن درگیر بودیم؛ لغو ابلاغ سرپرست قبلی و انتصاب آقای نظری از سوی اداره و به طبع تأیید فدراسیون بود.

البته تا حکم قطعی مهندس نظری توسط یکی از معاونین اداره شخصاً به دست ایشان نرسیده بود از انتشار آن خودداری کردم...

سوال اینجاست که اداره اگر خواست شطرنجبازان برایش مهم بود چرا بعد از نزدیک به یک سال، آزمون و خطا به این نتیجه رسید؟!

و اینکه مگر بین نفرات قبلی (رئیس و سرپرست سابق) آیا مهندس به مراتب گزینه ی معقولتری نبود؟ پس چرا روابط کذائی باید همیشه حرف اول را بزند؟

از قدیم گفتن الخیر فی ماوقع! نکته مثبت این جریان غربال شدن برخی افراد نالایق بود که در این مدت ماهیت خودشان را بیشتر آشکار کردند! افرادی که در ابتدا معترض به عملکرد رئیس قبلی، جلسه گرفتند، طومار امضاء کردند،

سپس در برابر انتخابات احتمالی از هر حرکت غیر اخلاقی و غیر ورزشی دریغ نکردند! (در مقابل همین مهندس نظری که در حال حاضر به ایشان تبریکات خودشان را صمیمانه ابراز میکنند! و در طرفداری رئیسی که بر علیه آن طومار امضا کرده بودند! قابل توجه رئیس قبلی!! باز صد رحمت به اونائی که مستقیم گفتند بی خیال شو...!)

در ادامه از سرپرستی بدون منطق بیرانوند با آغوش باز استقبال کردند! حالا هم که چسبیدن به مهندس!

بیچاره مردم کوفه که اسمشان بد در رفته است!! البته شاید هم از سوی دلسوزی و انجام وظیفه است که به هر کس و ناکسی متوسل میشوند از نماینده مجلس و معاون اداره گرفته تا کسبه و بازاریان! به هر حال با این همه نیروی دلسوز که گوشه ایی از آن را در اوپن افلاک و... مشاهده کردیم جای هیچ گونه نگرانی برای ارتقا شطرنج لرستان نیست!

ضمناً  اطلاعات تکمیلی از سرپرست جدید و عملکرد سرپرست قبلی نیز طی روزهای آینده در همین صفحه بررسی خواهد شد...

/ 6 نظر / 11 بازدید
فرهاد داودوندی

هیات شطرنج بروجرد کسب این مقام بسیار مهم را به آقای مجید کرامتی مقدم و جامعه شطرنج لرستان تبریک عرض می نماید . و امیدوار است از تجربیات این جوان خوش آتیه شطرنج استان به نحو احسن استفاده گردد . مهندس شیرزاد داودوندی رئیس هیات شطرنج بروجرد فرهاد داودوندی دبیر هیات

فرهاد داودوندی

هیات شطرنج بروجرد کسب این مقام بسیار مهم را به آقای مجید کرامتی مقدم و جامعه شطرنج لرستان تبریک عرض می نماید . و امیدوار است از تجربیات این جوان خوش آتیه شطرنج استان به نحو احسن استفاده گردد . مهندس شیرزاد داودوندی رئیس هیات شطرنج بروجرد فرهاد داودوندی دبیر هیات

فرشاد

من هم به دوست خوبم آقای مجیدکرامتی بابت این رویدادمهم تبریک گفته وکسب مقامات بالاتر را برای ایشان آرزومندم.

آرمان

سلام ، خیلی خوشحالم ! بهت تبریک میگم مجید جان، امیدوارم همینجوری مراحل رو یکی یکی البته نه با تاخیر چند ساله مثل این!! و خدارو شکر که رییس عوض شد! امیدوارم این آقا رییس جدید یه کارای مثبتی انجام بده که آخر عمری ما ببینیم شطرنج استاغن یه تکونی خورده!!!!

جودكي

ضمن تبريك به آقاي كرامتي اميدوارم در زمينه داوري موفق و مدارج بالاتر را در اين زمينه هم فتح نمايند . و آرزوي موفقيت براي ساير دوستان را از خداوند منان خواستارم .

هدایتی

با سلام به همه دوستان مجید جان تبریک می گم امیدوارم که موفق باشید.