هومن خادم: نقدی بر مسابقه قهرمانی استان!

مسابقات قهرمانی استان در طول سه روز در حال برگزاری بود ولی در طول این سه روز جناب آقای نظری رئیس هیئت استان تنها یکبار در پایان؛مسابقات برای تبریک به قهرمانان حضور داشتند اما بهتر بود که ایشان بیشتر از نزدیک پیگیر مسابقات بودند.ولی یک تمجید هم از ایشان به گفته آقای نظری اگر کسی جز 23 نفر انتخابی قرار گیرد جایزه نفیسی از طرف هیئت استان به او تعلق میگرد جای تشکر بسیار از ایشان را دارد.

ولی باز هم مشخص شد که چنین افرادی بیشتر نقش حامی مالی را دارند تا مدیر و

افرادی که که دوره های گذشته نقش اجرایی داشته اند هنوز در مقام های خود ابقا شده اند!!

/ 7 نظر / 4 بازدید
شادی

نتیجه اخلاقی اینکه همه سر کاریم.... و آش همون آش و کاسه همون کاسه!!

محمد

یه سوال اگه خوب بودن چرا عوض شدند و اگه بد هستند پرا دوباره به کار گرفته شدند!!

مجید

سلام...به نظر بنده اتفاقات خوبی هم در این مدت افتاده است که نباید بی انصافی کرد و برای اصلاح مدتی هم باید صبر کرد تا شرایط بهتر هم بشود..از هومن عزیز و خبرنگار شطرنجی جوانمان هم تشکر میکنم و آرزوی بهروزی دارم[گل]

م

یکمی باید فرصت داد تا کادر جدید خودشونو نشون بدن . امیدوارم اشتباهات گذشته دوباره تکرار نشه و به زودی هیئت بانوان هم دوباره برپا بشه.

شطرنجباز

سلام. جهت اطلاع: کسانی که از چارت فعلی در گذشته سابقه کار اجرایی در هیئت شطرنج رو دارند:آقایان سعید جودکی و حمید گودرزی هستند بعلاوه آقای حاجی نژاد،البته اگر فقط شرکت در جلسات رو جز سابقه کار اجرایی بدونیم!!!و خانم رمضانی.

م

سلام وخسته نباشيد خدمت شما دوست عزيز .درجواب شادي خانم بايد گفت چرا زماني كه هيت هيچي نداشت ولي به نفع شما خوب بود.اما الان كه درحال تحوله بدشد.بيايم واقع بين باشم.[لبخند]

شطرنجباز

اطلاعات ما در همین حده!شما بگید کی از قلم افتاده؟