خرم آباد تمام سهمیه های رده های سنی دختران را درو کرد!!

 

مسابقات رده ای سنی که طی هفته گذشته جهت نفرات منتخب برای شرکت در مسابقات کشوری در محل خانه شطرنج خرم آباد برگزار شد با قهرمانی تمام نمایندگان خرم آباد به پایان رسید این مسابقات که همانند مسابقات پسران به صورت دوره ای و در یک روز برگزار شد نتایج زیر بدست آمد:

رده زیر 8 سال: شادی کوه نشین (خرم آباد)

رده زیر 10 سال : ثنا ملک زاده ( خرم آباد)

رده زیر 12 سال: فاطمه کوه نشین (خرم آباد)

رده زیر 14 سال: فاطمه حسینی ( خرم آباد)

رده زیر 16 سال: معصومه مولائی (خرم آباد)

رده زیر 18 سال: لیلا شمس سالاری (خرم آباد)

رده زیر 20 سال: الناز طولابی (خرم آباد)

لازم به ذکر است قضاوت این مسابقات بر عهده عبدالله مصباحی و سرکار خانم رمضانی بود.

اما از نکات نه چندان جالب این مسابقات شرکت نکردن شهرستانهای بروجرد !!- الیگودرز - پلدختر - نورآباد - کوهدشت در این مسابقات بود هر چند تیم دورود به همت آقای نوروزی و سرکار خانم خسروی با تمام قواو به اندازه سهمیه تمام این شهرستانها  درا ین مسابقات شرکت کننده داشت .

 بازیکنان بروجردی نیز عدم اطلاع دقیق  از زمان برگزاری مسابقات  را بهانه کرده بودند و این در حالی است که نامه ارسالی هیئت برای این مسابقات که در آن هم به تاریخ برگزاری مسابقات آقایان  و  بانوان اشاره شده بود به تمام شهرستان های استان فکس شده بود و خاطرمان است که نمایندگان پسران بروجرد چند روز پیش  در مسابقات انتخابی شرکت کرده بود اما بانوان بروجرد از زمان برگزاری این مسابقات اظهار بی اطلاعی کردند.!!

از خانم علمدار تقاضا میکنیم کم کاری خود را به گردن هیئت استان نیندازد. بروجرد که روزی یکی از قطب های شطرنج استان بوده کم کم به یکی از ضعیف ترین شهرستان های استان تبدیل میشود این در حالی است که طی یکی دو سال گذشته در رده های سنی - آموزشگاهها و... عملکرد جالبی رو از خود نشان نداده مثلا  دو هفته پیش در مسابقات آموزشگاه های استان تیم مقطع متوسطه پسران بروجرد  بعد از تیم الشتر به مقام چهارم !!  رسید.قبل از آنکه دیر شود باید کاری کرد!!

 

/ 4 نظر / 16 بازدید
gulf

وبلاگ زیبا ودوست داشتنی دارید همیشه شاد و سر حال باشید به این سایت هم سری بزنید فکر کنم خوشتون بیاید http://www.gallery.gulf-pixels.com اگر خوشتون اومد یادتون نره لینکمون کنید[لبخند][گل][گل]

ف.الف

[گل]

شطرنج خرم آباد

سلام خسته نباشی اگه مطالب رو همه با یک فونت و با ویرایش بهتر بنویسی شکیل تر است و باز هم گلی به گوشه جمالت البته اگه به سیستم فرانسه تن در بدهی