بازدید از شهر و محل برگزاری مسابقات پیشکسوتان آسیا

 دبیر فدراسیون شطرنج آسیا میزبانی لارستان را تأیید نمود 

هشام الطاهر دبیر فدراسیون شطرنج آسیا به همراه دبیر فدراسیون شطرنج ایران از لارستان محل برگزاری مسابقات شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا بازدید نمود و با مسئولین هیئت شطرنج لارستان و استان فارس و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان لارستان دیدار کرد

 در این بازدید خانم نیک سرشت نایب رئیس هیئت شطرنج استان فارس و آقای کشفی رئیس هیئت شطرنج لارستان به همراه چند تن از معاونان اداره ورزش و جوانان لارستان نیز حضور داشتند. 

در این بازدید از هتل جهانگردی و خانه معلم لارستان به عنوان محل اسکان بازیکنان و همچنین از چند سالن برای محل برگزاری مسابقات بازدید به عمل آمد. 

هیئت شطرنج لارستان دارای سالن اختصاصی شطرنج می باشد و با داشتن چند مربی کارآمد قهرمانان زیادی را در مسابقات استان فارس معرفی نموده است. 

مسابقات شطرنج پیشکسوتان آسیا از تاریخ ۲ - ۱۰ مهر ماه برگزار خواهد شد و همزمان با آن یک دوره مربیگری فیده نیز برگزار خواهد شد.

 

شهر لارستان دارای فرودگاه بین المللی بوده و پروازهای زیادی از شهرهای  تهران شیراز دبی شارجه ابوظبی کویت و بحرین به آن انجام می شود.

قوانین و مقررات توسط فدراسیون شطرنج آسیا تصویب شده است و به زودی ترجمه فارسی آن بر روی سایت فدراسیون قرار خواهد گرفت

/ 2 نظر / 5 بازدید

روز خبرنگار گذشت...نمیدونم چند نفر بهت تبریک گفتن...بعذ این همه سال... زحمتو تلاش فراوان... خداقوت میگم بهت و امیدوارم در تمام مراحل زندگیت خوبو سلامتو پیروزواستوار باشی...

alimohammad

سلام مجید جان . مدتی است که رشحه قلم زیبای خود را تراووش نمی دهی و اخبارهای به موقع و زیبای شطرنجی را مزین به دیبای هوش خود نمی کنی و ما را منتظر و کماکان نگران می داری . عزیز دل همچنان خواهان مطالب دلنشین شما نشسته ام . موفق باشی