نتایج مسابقات شطرنج آموزشگاههای دخترانه استان(آذر 90 خرم آباد)

مسابقات انتخابی شطرنج در هر سه مقطع تحصیلی در سالن صالحی راد خرم آباد طی روزهای دوشنبه و سه شنبه(28 و 29 آذر) با شرکت مناطق و شهرستان های استان برگزار شد که

در مقطع ابتدایی: ناحیه 1 خرم آباد(20 امتیاز)، بروجرد(19/5) و دورود(16/5) به ترتیب اول تا سوم شدند.این رده به صورت دوره ایی بین تیم های شرکت کننده برگزار شد.

در قسمت انفرادی نیز: شادی کوه نشین(ناحیه یک)، سپیده تولائی(بروجرد)، مریم آقائی(ناحیه یک) و گلناز گودرزی(بروجرد) قهرمان میزهای چهارگانه شدند.

مقطع راهنمایی: ناحیه یک(13/5)، دورود(13/5) و بروجرد(13) به ترتیب اول تا سوم شدند. این رده در 5 دور سوئیس تیمی برگزار شد.

در قسمت انفرادی: فرنوش بیاتی(ناحیه یک)، فاطمه حیدری(بروجرد)، نسیم زارعی(دورود) و سحر زارعی(دورد) قهرمان میزهای چهارگانه شدند.

مقطع متوسطه: دورود(17)، ناحیه یک(13/5) و بروجرد با 12 امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند. این جدول نیز در 5 دور به روش سوئیسی برگزار شد.

حسینی(0/5- 0/5)بهلولی در حساس ترین دیدار میز یک

در قسمت انفرادی: آتوسا بهلولی(دورود)، آفاق رحمتی(دورود)، عاطفه محررزاده(دورود) و فاطمه نظری(ناحیه یک) قهرمان میزهای یک تا چهار شدند.

لازم به ذکر است خانم ها سلاطی(مسوول انجمن دختران استان)، قدرتی، شرفی، عزیزی، پیراهن سیاه، جان نثار و هدایت پور(کارشناس مسوول مسابقات) برای بهتر برگزار شدن این مسابقات از هیچ کوششی فرو گذار نبودند. امسال برای اولین بار مسابقات استانی به صورت تیمی و روی میزهای چهارگانه برگزار شد.

 ضمناً برای اولین بار این مسابقات مستقل از هیات استان برگزار شد که جای خوشحالی و امیدواری برای انجمن های شطرنج آموزشگاهی استان است.

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
شطرنجباز

سلام براي مسابقاتي كه جنبه انتخابي داره،برگزاري مسابقات به صورت تيمي معنايي نداره،چرا كه براي انتخاب نفرات برتر براي مسابقات كشوري قطعا شائبه بوجود خواهد آمد