برترین های شطرنج در سال 93 انتخاب می شوند

اولین جلسه انتخاب برترین های شطرنج ایران تشکیل شد و بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه انتخاب برترین ها ازسوی شرکت کنندگان در جلسه صورت گرفت.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج در این نشست که مهندس شفیعی و خانم شهیدیان نواب رییس ، محمدبنایی مدیر اجرایی و افشین تهرانی مدیر تیم های ملی نوجوانان و جوانان حضور داشتند سید امیر حسینی قائم مقام فدراسیون به بیان اهمیت انتخاب برترین های سال شطرنج پرداخت و گفت: انتخاب برترین ها و معرفی آنها به جامعه خود به خود ایجاد انگیزه می کند و می تواند به توسعه هر چه بیشتر ورزش شطرنج کمک کند.
وی گفت:البته این جلسه مقدماتی است اما از هم اکنون استارت کار را می زنیم و شاخصه های انتخاب برترین ها از سوی مسئولین فدراسیون و مدیران بخش های مختلف و کارشناسان اعلام می شود تا بر مبنای آن بتوانیم برترین های شطرنج کشور را انتخاب و معرفی نمایید.
/ 1 نظر / 26 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]