برق باختر به لطف بازیکنان خرم آبادی قهرمان شد!

 

جودکی: مسابقات شطرنج کارکنان وزارت نیرو امسال با حضور 15 تیم و 80 نفر شرکت کننده از تاریخ 13 لغایت 17 شهریور 91 در شهرستان یزد و به میزبانی شرکت آب و فاضلاب روستایی این شهرستان در 7 دور و به روش سوئیسی برگزار گردید که در پایان این مسابقات نتایج زیر بدست آمد : تیم برق باختر مرکزی متشکل از آقایان غلامرضا دولت آبادی - سعید جودکی - مهدی خاوری - آرش پرهیزگار - مسعود مسلمی و محمد صفری (سرپرست) با کسب 19.5 امتیاز مقام اول را کسب نمود  . تیم برق منطقه ای گیلان با کسب 18.5 امتیاز مقام دوم  و تیم آبفای اهواز با کسب 18 امتیاز به مقام سوم این مسابقات دست یافتند .

محل برگزاری مسابقات مجموعه تاریخی باغ دولت آباد  و محل اسکان تیم ها هم هتل سنتی تاریخی مشیر الممالک بود یزدی های برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات سنگ تمام گذاشتند و انصافا میزبانی کم نظیری را در طی چند سال اخیر از خود به نمایش گذاشتند که شایسته تقدیر است .

به نمایندگی از تمامی شطرنجبازان لرستانی به آرش پرهیزکار و سعید جودکی بازیکنان ارزشمند خرم آبادی این موفقیت را تبریک میگوم.

/ 2 نظر / 9 بازدید
فرشاد

به آقایان سعید جودکی وآرش پرهیزگار تبریک می گویم وامیدوارم در تمام مراحل زندگی پیروز باشند.

آرمان علیپور

منم به نوبه خودم به آقایان جودکی و پرهیزگار تبریک میگم، و از اطلاع رسانی خوب و به موقع دوست عزیز آقا مجید تشکر میکنم. به امید فردایی بهتر