جام رمضان تهران - مرداد 1390

به لطف امتیازشکنی بهتر علوی مقدم قهرمان جام رمضان

 در پایان مسابقات شطرنج جام رمضان که با حضور 226 شرکت کننده در محل فدراسیون شطرنج برگزار شد، پنج شطرنج باز با کسب 7.5 امتیاز مشترکاً در صدر قرار گرفتند که استاد بین المللی سیدجواد علوی مقدم (تهران) به لطف امتیازشکنی بهتر به عنوان قهرمانی رسید. پس از علوی مقدم، مهرداد صداقتی (قزوین) نایب قهرمان شد و استاد بین المللی شاهین مهندسی (تهران) در مکان سوم قرار گرفت. علی پیلوایه (تهران) و علیرضا دلیر (تهران) نیز با امتیاز شکنی کمتر در مکان های چهارم و پنجم مسابقات قرار گرفتند. همچنین مینو عسگری زاده (تهران)، بردیا گله داری (تهران)، امیر عظمتی (تهران)، عامر امینی (مازندران)، امین چراغی (البرز)، پویان دوستکام (تهران)، ناصر لندجانی (تهران)، هادی لامعی (مازندران) و هادی قربانی (تهران) نیز همگی با کسب 7 امتیاز مشترکاً ششم شدند و در بین مشمولین دریافت جوایز مسابقات قرار گرفتند.

منبع: آچمز

در این بین علی‌رضا روح‌پرور (تنها لرستانی حاضر در رقابت‌ها) که در ابتدا شماره 18 جدول را به خود اختصاص داده بود با 6 امتیاز و عملکرد 1953 به مقامی بهتر از بیست و یکم نرسید!

/ 9 نظر / 5 بازدید

باعرض سلام خدمت شما دوست عزیز با تشکر فراوان از زحمات شما در اطلاع رسانی از رویدادهای شطرنجی که در استان و غیره رخ میدهد .با تشکر از دوست شطرنج باز که با پشت کار زیاد تمام مسابقات رو رفته و نام استان را در کشور به عنوان یک استان غیرفعال برده.

بي زحمت اين عكس كچل رو كه مثل يك زنداني فراري است عوض كن فكر كردي خيلي خوشگل هست

واقعاباهات موافقم کاش اسمت رو گذاشته بودی به اسم صدات میکردم ازآدمای رک خوشم میاد

سلام به دوست عزیزی که به کچلی دیگری ایراد میگیره .لطفا به جای خوشمزگری به فکر زیر پله که خانه شطرنج باش ...

با سلام وخسته نباشيد.به نظر من كسب 6 امتياز از 9دور با توجه به سطح مسابقات جام رمضان درتهران عملكرد خوبي براي عليرضا بوده هرچند به شخصه فكر ميكنم كه عليرضا تواناييش به مراتب بيشترازاينهاست با تشكر.(فرشاد)

سلام آقای کرامتی خسته نباشی میخواستم ازت خواهش کنم این سوال روبه همه پرسی بگذاری که چه کسانی با این موضوع که یک زیرپله خانه شطرنج شده مخالف هستند؟تاخیا ل همه راحت بشه

شطرنجباز

سلام نزدیک به 2 ماه از اعلام شما یرای اطلاع رسانی در مورد رزومه آقای گل بود به سبزه نیز آراسته گشت میگذره ولی هنوز خبری نیست. می خواهیم بیشتر با مسئول منصوب شده و نه انتخاب شده آشنا بشیم.

يه نگاهي به حال روز رفيقت بنداز البته اگه عارش نياد بگه لرستانيه!

؟؟؟؟؟؟

حکایت سوسک توی خانه شطرنج تمومی نداره فک کنم هر کی میره یه مکان واسه خانه شطرنج اجره کنه شرط اول به بنگاهیه میگه جایی می خوام که سوسک داشته باشه.[نیشخند] نظم مسابقات جام رمضان بانوان بالغ بر 120 بار به خاطر حظور سوسک به هم خورد البته هنوز مشخص نشده مقصر کیه (بانوان یا سوسک ها) .بالاخره سوسکام حق دارن ما رفتیم جاشونو گرفتیم. مسئولان محترم عمریه اونجا خونه زندگی دارن درست نبود گفتین بیایم اونهجا مسابقه بدیم.گناه دارن[قهقهه]