پایان دهمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی جام خزر

دهمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی خزر با حضور نزدیک به پانصد شطرنجباز از ایران و کشورهای خارجی در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت برگزار شد که در پایان پویا ایدنی، سولخان سربیلادزه از جمهوری آذربایجان، کیمیا مرادی و آرین یوسفی موفق به کسب عنوان قهرمانی در گروه های اول تا چهارم شدند.


پویا ایدنی و کسب عنوان استاد بزرگی

گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، اسامی سه نفر برتر هر یک گروه های مسابقات به ترتیب زیر اعلام می شود:

گروه اول پویا ایدنی با کسب 9 امتیاز از ایران مقام اول کیگا کوپارادزه از گرجستان با 5/8 امتیاز دوم اولگ کرنیف از روسیه با کسب 8 امتیاز سوم

گروه دوم سولخان سربیلادزه از جمهوری آذربایجان با کسب 9 امتیاز اول نوری مراد از جمهوری آذربایجان با کسب 9 امتیاز در مکان دوم علی موسوی از ایران با کسب 9 امتیاز در مکان سوم(لازم به ذکر است علیرضا روح پرور نیز با همین امتیاز و با پوئن شکنی کمتر در رده ششم قرار گرفت. وی چندی پیش نیز در مسابقات بلیتس اصفهان به مقام اول رسیده بود. بهنام سپهوند دیگر لرستانی حاضر در رقابت ها به مقامی بهتر از سی و سوم نرسید. وحید هدایتی نیز در رتبه پنجاه و نهم قرار گرفت)

گروه سوم( بانوان) کیمیا مرادی از ایران با کسب 5/7 امتیاز از ایران مقام اول مهرنوش زوار موسوی از ایران با کسب 7 امتیاز در مکان دوم نرمین محمدووا از جمهوری آذربایجان با کسب 7 امتیاز در مکان سوم

گروه چهارم آرین بشیری از ایران با کسب 8 امتیاز مقام اول رده سنی زیر 14 سال علی حسنوف از جمهوری آذربایجان با کسب 5/7 امتیاز در مکان دوم رده سنی زیر 14 سال زائور بایراموف از جمهوری آذربایجان با کسب 5/7 امتیاز نفر سوم رده سنی زیر 14 سال.

/ 0 نظر / 4 بازدید