آچمز: یازدهمین دوره مسابقات بین المللی جام خزر

یازدهمین دوره مسابقات بین المللی جام خزر
باحضور قریب به 600 شرکت کننده در شهر رشت

یازدهمین دوره رقابت های شطرنج آزاد بین المللی «جام خزر» با حضور قریب به 600 شرکت کننده از 10 کشور در چهار جدول مجزا در شهر رشت آغاز شد.

در جدول A این دوره از رقابت ها 128 شرکت کننده متشکل از 7 استاد بزرگ، 19 استاد بین المللی آقایان و بانوان، 16 استاد فیده آقایان و بانوان و 123 درجه دار بین المللی از کشورهای ایران، روسیه، هند، ارمنستان، بلاروس، گرجستان، لیتوانی، عراق، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان حضور دارند.

 سایت نتایج جدول A مسابقات


در جدول B این دوره از رقابت ها 270 شرکت کننده متشکل از 191 درجه دار بین المللی از کشورهای ایران، ارمنستان و جمهوری آذربایجان حضور دارند. 

 سایت نتایج جدول B مسابقات


در جدول C این دوره از رقابت ها 151 شرکت کننده متشکل از 34 درجه دار بین المللی از کشورهای ایران و جمهوری آذربایجان حضور دارند.

 سایت نتایج جدول C مسابقات


در جدول D این دوره از رقابت ها 59 شرکت کننده متشکل از 36 درجه دار بین المللی از کشورهای ایران و جمهوری آذربایجان حضور دارند.

 سایت نتایج جدول D مسابقات


سرپرستی یازدهمین دوره مسابقات بین المللی جام خزر به عهده "کیومرث بیات" [رئیس هیات شطرنج استان گیلان] و سرداوری به عهده داور بین المللی "مقصود گیاهی" می باشد. 

لینک کمکی جهت مشاهده سایت های نتایج

/ 1 نظر / 7 بازدید
آرمان علیپور

با سلام، به همه شطرنجبازان هم استانی شرکت کننده در جام بین المللی خزر خسته نباشید و خدا قوت عرض میکنم، به امید روزهای بهتر ...