کلاس ویرجینیوس تجربه ای خوب برای شطرنجبازان لر ستانی!

مربی لیتوانیایی تیم ملی ایران که دو سه سالی هست به صورت مقطعی کار تدریس شطرنجبازان رده های سنی و استان های کشور را بر عهده گرفته است. ویرجینیوس در آخرین سفر استانی اش به لرستان آمد تا خطه زاگرس نشین هم تجربه خوبی از این مربی دوست داشتنی و کاربلد داشته باشد!

در این کلاس که نزدیک به بیست نفر از شطرنجبازان خرم آبادی، دورودی و پلدختری حضور دارند با طرح های کلی شروع بازی، اداره کردن وسط بازی و آخر بازی های پایه بیشتر آشنا می شوند.

لحن جالب و طنزگونه استاد به جذابیت و حضور شطرنجبازان کمک شایانی کرده است! امیدواریم باز هم در مقاطعی میزبان ویرجینیوس عزیز باشیم!!

******************************************

اطلاعیه

کلاس مربی گری درجه سه زیر نظر استاد فیده کشور عباس خاکپور مورخ 10 آبان(طبق وعده) در محل خانه شطرنج خرم آباد شروع شد. علاقه مندان می توانند در صورت تمایل در این کلاس شرکت کنند.

******************************************

گفتنی است پیش از این، کلاس درجه سه داوری زیر نظر داور بین المللی کشورمان حسین کاظمی آشتیانی با حضور 12 نفر از فرهنگیان و علاقه مندان از خرم آباد، بروجرد و دورود برگزار شد.

/ 1 نظر / 8 بازدید
m.ghaed rahmati

افرین اقای کرامتی شما با این پیشینه عالی افتخاری برای شطرنج استان هستی از صمیم قلب ارزو میکنم مسئولین استان قدر دان زحمتهای شما باشن