پیشنهادی به نصیری شهردار خرم آباد!

پیرو خبر احداث چهارباغ ایران زمین در خرم آباد که طی هفته های اخیر خبرگزاری ها و نشریات به آن پرداختند. ضمن ابراز خوشحالی برای افزایش سرانه فضای سبز و البته سرانه ورزش مرکز استان و تبریک به عملکرد نصیری شهردار فعلی که از دید اکثر فعالان رسانه و مردم قابل قبول بوده، عرض میکنم در این مکان نسبتا عظیم مکانی البته سرپوشیده برای شطرنج لحاظ کنید. تا شطرنجبازان این منطقه به علت دوری راه به انجمن و خانه شطرنج بتوانند راحتر به فعالیت شطرنجی اشان بپردازند.

کم نیستند در سطح پارکهای استان که در طول سال(سرما و گرما) عاشقانه شطرنج بازی میکنند. امیدوارم به چند میز سنگی غیر استاندارد و بدون مهره اکتفا نکنید چرا که تجربه نشان داده، به محلی برای استعمال سیگار، خوردن تنقلات و کاربری های غیر ورزشی دیگر تبدیل خواهد شد!

بازهم تاکید میکنم مکانی سرپرشیده حالا از 52 هزار متر مربع؛ شده 52 متر!

از مسوولین هیات؛ اداره ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش خواشمندم پیگیر این پیشنهاد باشند! بنده غیرمسقیم به گوش شهردار رساندم! شما هم زحمت پیگیری و ... را انجام دهید! یک در دنیا و صد در آخرت خیر ببینید!!

در پایین خبر کامل این طرح را بخوانید:

 

هرمز نصیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفت: این پروژه در امتداد بلوار ایران زمین که سال‌ها به صورت خاکی و بلااستفاده رها شده بود با هدف تکمیل این بلوار و افزایش سرانه فضای سبز در جنوب شهر آغاز شده است.

وی با اشاره به ابعاد این طرح خاطرنشان کرد: این چهارباغ در زمینی به مساحت بیش از 52 هزار مترمربع احداث می‌شود که برای آن سیستم روشنایی و آب‌رسانی، پیست اسکیت، خط دوچرخه‌سواری، وسایل ورزشی، محل بازی کودکان و سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است.

نصیری اظهار داشت: برای اجرای این طرح حدود 30 هزار مترمکعب خاک‌برداری و خاک‌ریزی انجام پذیرفته است و تا امروز حدود 2 هزار و 300 متر جدول‌گذاری صورت گرفته و حدود 6 هزار متر دیگر جدول‌گذاری در برنامه کاری قرار دارد.

شهردار خرم‌آباد با بیان اینکه برای اجرای این طرح بودجه‌ای حدود 12 میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: کارهای اجرایی پروژه چهارباغ ایران‌زمین توسط شهرداری منطقه سه و با همکاری مدیریت عمران مرکزی در دست اقدام قرار گرفته است که امیدواریم با تأمین مالی آن در اسرع وقت آماده بهره‌برداری شود.

*******************************************

نتایج مسابقات مبارزه با مواد مخدر در رده بانوان

این مسابقات که با حضور تنی چند از شطرنجبازان شهرستان خرم آباد در محل خانه شطرنج این شهرستان در 5 دور به روش سوئیسی انجام شد؛ نتایج زیر به دست آمد:

1- الناز طولابی(وی در مسابقات اخیر جام بانک ملی هم خوش درخشید)

2- ثنا ملک زاده

3- معصومه مولائی

4- مرضیه آذردست

ضمنا خانم ها فلاح زاده و فاطمی نیک کار قضاوت این مسابقات را بر عهده داشتند.

این مسابقات به همت سرکار خانم محسنی(مادر ثنا ملک زاده) و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد. که البته جای تقدیر و تشکر دارد.

******************************************

/ 3 نظر / 6 بازدید
ج

سلام...ممنون بابت پیشنهاد خوبتون....راجع به گفته های چند روز گذشته باید بگم این گفته توهینی به همه شطرنجبازای استان بوده و فقط میتونم برای این شخص و اسپانسرش!! بگم متاسفم شما به روانپزشک مراجعه کنید

شطرنجی

آقا این بنده خدا لنگ 500 تومنه چون برای لیگ هم همین مقدار پول رو لازم داشت...هر چند بهش ندادند!! خب بهش بدین گناه داره! اگه میخواد من میتونم یه وام قرض الحسنه 500 براش ردیف کنم!! دیگه این همه کولی بازی نداره...والا

هروقت تونستین مرد عمل باشین و برای اعتقاداتتون هزینه کنین وقت صرف کنین نه حرافی کنین وادعاهاتونو ثابت کنین اظهار وجود کنید!دعوت به مسابقه بی احترامی و توهین به کسی نیست علیرضا جز خدا منت کسی رو نمیکشه پاچه خواری نمیکنه خودشو تو ارگانی به زور جا نمیده نون زحمتشو میخوره!!!قابل توجه کارشناسان و مخاطبان این وبلاگ 85تا 90 درصد شروع بازی هایی که تو استان بازی میکنه شروع های غیر تخصصیشه چون اینجا رو محل بازیهای تمرینیش میدونه!راجع به کذبیات این وبلاگ بهتره رجوع شود به بازیکنان استان!بجز آقای شمسی به کسی بدهکار نیست بلکه طلبکاره!علیرضا با اکثر بازیکنان استان رابطه ای دوستانه داره و شرایط بازی او تو استان متفاوت تر از خارج از استانه چون صرفا برای مقام بازی نمیکنه بلکه به چشم بازی های تدارکاتی به آنها نگاه میکنه!خب حالا اگه کسی شک داره میتونه امتحان کنه شاید هم علیرضا از توهم اومد بیرون!!!چه بسیارند کسانی که نصیحت میکنند وچه اندکند آنان که عمل میکنن!