شطرنج دیکتاتور در اعماق زمین

این اقدام تلویزیون لیبی بعد از آن صورت گفت که دیروز روزنامه "ساندی استار" نوشت که قذافی برای دور ماندن از حملات هوایی ناتو به کانال‌های آبی موجود در صحرای لیبی پناه برده است که عمق آنها به 182 متری زیر زمین نیز می‌رسد. لیبی دیروز تصاویری از دیدار معمر القذافی دیکتاتور این کشور با "کیرسان یومجینوف" رئیس فدراسیون بین‌المللی شطرنج را منتشر کرد.

در این تصاویر که تلاش شده بود چهره‌ای متبسم و آسوده از قذافی را به نمایش بگذارد، وی مشغول بازی شطرنج با یومجینوف است.

به گزارش مشرق ، خبرگزاری اینترفاکس روسیه نیز به نقل از یومجینوف که استاندار یکی از ایالت‌های روسیه نیز هست، نوشت که وی دیروز با قذافی در طرابلس شطرنج بازی کرده است.وی تأکید کرد که قذافی در این دیدار به او گفته است که تصمیمی برای ترک لیبی ندارد.

این اقدام تلویزیون لیبی بعد از آن صورت گفت که دیروز روزنامه "ساندی استار" نوشت که قذافی برای دور ماندن از حملات هوایی ناتو به کانال‌های آبی موجود در صحرای لیبی پناه برده است که عمق آنها به 182 متری زیر زمین نیز می‌رسد.

این روزنامه می‌افزاید که این کانال ها در راستای طرح عظیمی از سوی قذافی ساخته شده که متشکل از قطعه‌های بتونی است که گاهی وزن آنها تا 75 تن می‌رسد.

این کانال ها بخشی از طرح انتقال آب به بیابان های لیبی است که قذافی آن را در دهه هشتاد انجام داده و 20 میلیارد لیره برای این کشور هزینه داشته است.
http://www.asriran.com

/ 2 نظر / 7 بازدید
هومن خادم

آقا کرامتی من یک معذرت خواهی به شما بدهکارم وبلاگی که شما مراجعه کرده بودید وبلاگ قبلی منه حالا یک وبلاگ جدید دارم.امیدوارم که به وبلاگم سری بزنید. باتشکر از شما

شکست ناپذیر

فهمیدم به در میگی تا دیوار بشنود متوجه شدم از کنایه خبرت !