انجمن ورزشی‌نویسان لرستان تشکیل می‌شود

به زودی انجمن ورزشی‌نویسان لرستان تحت نظر انجمن عکاسان و نویسندگان ورزشی ایران که رئیس آن سید عبدالحمید احمدی و دبیر این انجمن منوچهر زندی است تشکیل خواهد شد.

به همین دلیل فهرستی از خبرنگاران ورزشی و ورزشی‌نویسانی که در این زمینه فعالیت دارند تهیه شده است. در این لیست نام افرادی همچون محمود و کریم داودی‌نژاد، محمدرضا جایدری، مجید کرامتی‌مقدم، عظیم شکوری، آرش قنبری، بهرام سلاح‌ورزی، ابراهیم شریفی، وحید بیرانوند، احسان ناصر، سعید سروش، سیدغلام‌رضا نعمت‌پور، حسن ایزدی، رضا باقری‌طولابی، محمد باقری، کرم‌رضا تاج‌مهر و مسعود فرج‌الهی(همه از خرم‌آباد) ظفر پاپی(دورود) اسماعیل طولابی و امین آزادبخت(کوهدشت) حسین زنده‌دلی، علی الماسی، فرهاد داودوندی و مهدی میرزایی(بروجرد) وحید کاظمی، سمیه کریمی(نورآباد) امیر نعمت‌الهی و عباس شاه‌علی(الیگودرز) محسن مهرابی، یوسف کامرانی و عباس دارایی(پلدختر) الهام حاجی‌وند و مجید رنجبر(ازنا) به چشم می‌خورد.

پس از تشکیل انجمن، از افراد فعال با دریافت حق ورودیه، مبادرت به پی‌گیری حقوق قانونی نویسندگان و عکاسان ورزشی استان از قبیل برگزاری کلاس‌های تخصصی ویژه، شرکت در جشنواره‌ها و مسابقات مطبوعاتی و ورزشی ویژه‌ی این قشر، اعزام به مسابقات بین‌المللی نظیر جام جهانی فوتبال و ... خواهد شد. گفتنی است تا کنون در 8 استان کشور نظیر یزد، گلستان و تهران این انجمن تأسیس شده است.

عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان 

 

/ 0 نظر / 13 بازدید