مسابقه زمستانی آنهم در هوای آزاد!!

 

مسابقات بین دانشگاهی که یکی  دوسال است بین داشگاهها برگزار میشود امسال نیز برگزار شد با این تفاوت که مسابقات شطرنج هم به آن اضافه شده بود .

در اولین دوره این مسابقات که به میزبانی دانشگاه آزاد واحد خرم آباد برگزار شد بازیکنانی از دانشگاههای علوم پزشکی - دانشگاه لرستان  - مراکز سماء و دانشگاه آزاد به صورت انفرادی با هم به رقابت پرداختند و پس از 7 دور بازی فشرده جدول دوره ای در یک روز آقایان: سامان فرشادی (دانشکده سماء) - امین چنگائی (دانشگاه لرستان) و سهراب فلاح زاده از دانشگاه آزاد خرم آباد حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

از نکات جالب توجه این مسابقات می توان به خراب شدن سیستم گرمایش سالن مسابقه اشاره کرد و ما هم به اجبار 3 دور پایانی را در هوای آزاد برگزار کردیم چرا که دمای بیرون چند درجه ای از داخل سالن گرمتر بود!!

                                      

 مسئول سالن قول داد برای روز بعد که قرار بود مسابقات بانوان برگزار شود سالن را گرم گرم کنند و هر جور شده چند لیتر گازوئیل تهیه کرده و....

ولی این پایان ماجرا نبود فردای آن روز از بخت بعد مسئول سالن برف عجیبی شروع به باریدن گرفت و هوای سالن به مراتب سردتر از روز قبل ! از هوای آفتابی دیروز هم که خبری نبود ....

سردترین مسابقه استان هم به هر حال به پایان رسید و در پایان  5 دور جدول سوئیس خانمها : مهتاب فلاح زاده (دانشگاه آزاد) - زینب خوش صفا (دانشگاه لرستان) و حدیث فرشادی از دانشگاه علوم پزشکی اول تا سوم شدند.

داوری این مسابقات جالب بر عهده حمید گودرزی و مجید کرامتی بود.

/ 3 نظر / 10 بازدید
هدایتی

با عرض خسته نباشید به شما دوستان به نطر بنده از این به بعد شما عزیزان علاوه بر تمرینات فکری ( شطرنج ) به تمرینات بدنی بیشتر بپردازید جهت با لا بردن استقامت بدن در مقابل سرما !!!

اسماعیل زارع زاده

با سلام خدمت دوست عزیز جناب آقای کرامتی در سایت شطرنج فرزین بخشی بصورت مسابقات شطرنج آنلاین مخصوص ایرانیان قرارداده شده است که شطرنجبازان عزیز میتوانند به این لینک مراجعه نمایند . موفق باشید زارع زاده www.farzinchess.ir لینک شطرنج آنلاین www.farzinchess.ir/chess