آخرین مسابقه وآخرین خبر سال 87!!

آخرین مسابقه وآخرین خبر سال 87!!

مسابقاتی  شطرنج شهرستان خرم آباد بالاخره دقایقی پیش به پایان رسید .

                                               

در جدول A این مسابقات که با حضور : فریدون فرشاد - بهنام سپهوند - علیرضا روحپرور- سامان فرشادی - سهراب فلاح زاده  و امین چنگائی  در5 دور و به روش دوره ای برگزار شد: فریدون فرشاد ( رئیس هیئت شطرنج شهرستان  خرم آباد) اول و امین چنگائی به مقام دوم رسید.

در جدول B این مسابقات که با حضور 17 نفر از شطرنج بازان خرم آباد برگزار شد حمید گودرزی با کسب 5/5 امتیاز به مقام اول رسید پس از او آقایان کشانی و نادر بداق با 5 و5/4 امتیاز به ترتیب دوم وسوم شدند .محسن کرامتی با وجود شروع خوب به مقامی بهتر از چهارمی نرسید. ذبیع اللله کماسی هم که دو دور اول نتیجه را به حریفان واگذار کرده بود با پیروزی در دورهای آخر به مقام پنجم رسید.

این مسابقات در 6 دور -سوئیسی برگزار شد!از نکات نه چندان جالب این جدول سر میز حاضرنشدن چند تن از بازیکنان در دورآخر بود که و این در حالی است که اساس این مسابقه بیشتر برای آمادگی همین بازیکنان جهت شرکت هر چه بهتر در رده های سنی و آموزشگاهها ی کشور بوده !! امیدواریم در آینده شاهد همچین بی تفاوتی هایی از سوی این بازیکنان نباشیم.

(جدول این  مسابقات به زودی!)

ضمنا به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص)مسابقه سریع روز یکشنبه مورخه 25/12/87  در سطح استان برگزار شد که در پایان :

آقایان سعید بیرانوند (خرم آباد) - امین پاپی (دورود) و محمود اسکندری (دورود) همگی با 6 امتیاز اول تا سوم شدند وجوایز بین این عزیزان تقسیم شد از نکات قابل ذکر این مسابقات استقبال بازیکنان دورودی از این بازیها بود در حالی که از دیگر شهرستانهای استان متاسفانه  شرکت کننده ای حضور نداشت.

این مسابقه در 7 دور و به روش سوئیسی برگزار شد.داوری این مسابقه بر عهده حمید گودرزی بود.

لازم به ذکر است که از سوی عبدالله مصباحی رئیس هیئت شطرنج استان  علیرضا روحپرور به عنوان دبیر شهرستان خرم آباد منصوب شد برای موفقیت این عزیز آرزوی موفقیت می کنیم.

/ 4 نظر / 5 بازدید
ف.الف(قزوين)

فرا رسيدن سال نو رو به همه لرستاني هاي عزيز و باصفا به خصوص دوست عزيزم خانم "مهتاب فلاح زاده" تبريك ميگم. [گل]

حمید گودرزی

[گل]مجید جان سلام سال نو به شما و خانواده محترم مبارک سال 88 سالی شطرنجی برای شما و تمامی شطرنج بازان لرستانی باشد

رضا

سلام آقا مجید. فرا رسیدن سال نو تبریک عرض میکنم. انشالله سال خوبی داشته باشی و بخش شطرنج نشریه رو پربار کنی [گل]

ف.الف(قلعه)

ضمن غرض سلام و خسته نباشيد.[گل]