معرفی کتاب: گامی نو در شطرنج

معرفی کتاب:
«گامی نو در شطرنج»

یکی از کتاب های تمرین خوب و جالبی که اخیراً دیده ام کتاب «گامی نو در شطرنج» به تالیف "مونا سعیدپور" و "نینا همتی زاده" دو تن از چهره های نام آشنای شطرنج بانوان کشورمان است.

یکی از ویژگی های این کتاب که مناسب برای سطوح آمادگی، مقدماتی و متوسطه است این است که در تنها 96 صفحه، چهارصد و پنجاه و شش تمرین در خود جای داده است که این موجب می شود دانش آموزان نوجوان ترغیب شوند آن را به اتمام برسانند. 

در توضیحات این کتاب می خوانیم:

کتاب «گامی نو در شطرنج» متفاوت ترین کتاب حل تمرین در ایران است. در این کتاب علاوه بر مات های یک حرکتی و دو حرکتی٬ تمامی تم های  تاکتیک های شطرنج طراحی و اقتباس شده است. این کتاب کتابی کاربردی برای شطرنج بازان و مربیان شطرنج است زیرا مطالب لازم برای آموزش هر جلسه ی کلاس اعم از مات های یک حرکتی و دو حرکتی٬ تعاریف تاکتیک ها٬ تمرینات تاکتیک ها و بازی های کوتاه را شامل می شود. ضمناً برای اطلاع خانواده ها از موضوعات کتاب، توضیحاتی مختصر، مختص هر فصل آورده شده است.

گفتنی است در همین فرصت کوتاهی که این کتاب با قیمت 10000 تومان روانه بازار شده در بسیاری از استان های کشور توزیع و مورد استقبال اکثر دانش آموزان و مربیان قرار گرفته است به طوری که به زودی شاهد «چاپ دوم» آن خواهیم بود.


http://www.achmaz.ir

 دریافت فهرست کتاب شماره تماس جهت هماهنگی برای خرید:09355413782

/ 0 نظر / 37 بازدید