نتایج مسابقات شطرنج آموزشگاههای پسرانه استان(30 آذر- 1 دی 90)

مسابقات انتخابی شطرنج در هر سه مقطع تحصیلی در سالن صالحی راد خرم آباد طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه(30 آذر و 1 دی) با شرکت مناطق و شهرستان های برگزار شد که


در مقطع ابتدایی: دورود(18 امتیاز)، بروجرد(15) و ناحیه یک(11) به ترتیب اول تا سوم شدند.این رده به صورت دوره ایی بین تیم های شرکت کننده برگزار شد.

در قسمت انفرادی نیز: امیرحسین ماکیانی(دورود)، درویشی(دورود)، پوشنده(بروجرد) و امیرحسین هاشمی(دورود) قهرمان میزهای چهارگانه شدند.


اعضای تیم شطرنج راهنمایی و ابتدایی دورود در کنار مسوولین و داوران

مقطع راهنمایی: دورود(19/5)، ناحیه یک(19) و بروجرد(16/5) به ترتیب اول تا سوم شدند. این رده هم به صورت دوره ایی بین تیم ها برگزار شد.

در قسمت انفرادی: علی جوکار(دورود)، امیرحسین نوروزی(دورود)، آرش کیهان(بروجرد) و رئوفی(ناحیه یک) قهرمان میزهای چهارگانه شدند.

مقطع متوسطه: دورود(25)، بروجرد(21) و الشتر با 16 امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند. این جدول نیز دوره ایی برگزار شد.


تیم های اول تا سوم مقطع متوسطه و عوامل اجرایی

در قسمت انفرادی نیز: علی یاراحمدی، امیرحسین آروان، هومن خادم و درویشی همگی از دورود قهرمان میزهای چهارگانه شدند.

عوامل اجرائی: عبدالرضا سلیمانی(کارشناس مسوول مسابقات)، کرامتی(مسول انجمن و سرپرست فنی مسابقات)، مهدی کرموند(پذیرش) و البته کرمی، سیدی و دالوند از مسوولان سالن که سعی کردند مسابقات به بهترین نحو برگزار شود.

از نکات مثبت این مسابقات می توان به نحوه برگزاری(همانند مسابقات سراسری) انتخاب بازیکنان برتر برای اردو قبل از مسابقات کشوری، دعوت از اساتید رضا مرادی و احمد خزائی از بنیانگذاران شطرنج آموزشگاه های استان  و داوران جوانی همچون: سهراب فلاح زاده، امین چنگایی، سامان فرشادی و البته روح الله شمسی که در کنار پیشکسوتان داوری استان مسابقات را به نحوه شایسته ایی برگزار کردند.


اساتید رضا مرادی و احمد خزائی که افتخار حضور در جمع ما را دادند

ضمنا با صحبت هایی که با مسوولین تربیت بدنی آموزش و پرورش استان انجام دادم خدا را شکر توانستم موافقت ضمنی این عزیزان را برای راه اندازی سالنی با تجهیزات شطرنجی برای انجمن شطرنج آموزشگاه های استان برای اولین بار در سالن صالحی راد خرم آباد بگیرم که البته مایه خوشبختی و مسرت اینجانب می باشد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
arman

salam, khaste nabashi ,majid jan, bache ha vaghean madrake davari gereftan?vaghean khobe age injoori bashe!.....