ثبت نام1700 شطرنجباز در رقابت های قهرمانی شطرنج نوجوانان جهان

مسابقات شطرنج نوجوانان جهان به میزبانی امارات برگزار می شود . بمسئولین مربوط با اعلام ثبت رکورد 1700 شطرنجباز و ادامه ثبت نام  خبر از جابجا شدن رکورد شرکت کنندگان در این رقابت ها را می دهند.

مسابقات شطرنج نوجوانان جهان به میزبانی امارات برگزار می شود

اصفهان - ایرنا - رییس کنفدراسیون شطرنج آسیا از برگزاری مسابقات شطرنج نوجوانان جهان به میزبانی امارات در شهر العین خبرداد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی الرویه امارات؛ «شیخ سلطان بن خلیفه شخبوط آل نهیان» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهارکرد: این مسابقات در بخش پسران و دختران و از 17 تا 29 ماه دسامبر برگزار می شود.

وی تاکید کرد: باشگاه العین امارات برای میزبانی این رویداد بزرگ شطرنج از آمادگی کامل برخوردار است.

رییس اماراتی کنفدراسیون شطرنج آسیا اظهارکرد: میزبانی امارات برای این رویداد جهانی استثنایی خواهد بود و تا این لحظه مسابقات از استقبال چشمگیری برخوردار می باشد به گونه ای که برای شرکت در این رقابت ها تاکنون یک هزار و 700 شطرنج باز از نقاط مختلف جهان ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام از علاقمندان به شرکت در این رقابت ها همچنان ادامه دارد، گفت: می خواهیم در این رقابت ها رکورد تعداد شرکت کننده را بشکنیم و نام این رقابت ها را در کتاب گینس ثبت کنیم.

شیخ سلطان بن خلیفه شخبوط آل نهیان از شطرنج به عنوان یک بازی فکری، مهم و مورد علاقه مردم جهان نامبرد و افزود: سعی می کنیم به عنوان میزبان، این مسابقات را به بهترین شکل در امارات میزبانی کنیم.

سایت رسمی مسابقات

/ 0 نظر / 6 بازدید