معرفی کتاب: چگونه پدر خود را مات کنید!

معرفی کتاب:
«چگونه پدر خود را مات کنید‍!»

از مجموعه کتاب‏ های پرفروش شطرنج برای نوجوانان که توسط «انتشارات گامبیت» منتشر می‏ شود، کتاب «چگونه پدر خود را مات کنید» زیر چاپ است. نویسنده کتاب "مورای چندلر" استاد بزرگ انگلیسی و نیوزیلندی‏ الاصل، این کتاب موفق را تهیه و تدوین کرده است. 

کتاب با بیانی گیرا به تشریح 50 الگوی مات می‏ پردازد تا خوانندگان در بازی‏ های خویش از این الگوها بهره گیرند. از مجموعه فوق، کتاب «گشایش ‏ها به زبان ساده» اثر "جان واتسن" و "گراهام برجس" به ترجمه "احسان محمداسماعیل" و کتاب «تاکتیک‏ های شطرنج برای نوجوانان» اثر چندلر به ترجمه "هادی کریمی" منتشر شده بود.

با نشر این کتاب، کار انتشار مجموعه فوق به زبان فارسی کامل می ‏شود، هرچند که ناشر اصلی برای سال 2015 کتاب «آخربازی برای نوجوانان» تالیف "کارستن مولر" را در دستور کار دارد.

ترجمه کتاب را سرکار خانم "اعظم اعتماد" به فارسی برگردانده ‏اند و جا دارد که به ایشان تبریک بگوییم و از حسن انتخاب شان تشکر کنیم. «چگونه پدر خود را مات کنید» به زودی توسط «انتشارات شباهنگ» و در قطع رحلی و با چاپ دو رنگ و به قیمت 15000 تومان به بازار می ‏آید و در انتظار استقبال خوانندگان است.

به پیوست صفحاتی از کتاب تقدیم خوانندگان می‏ گردد.

 دریافت بخشی از این کتاب
 مشاهده فهرست کتاب

     http://www.achmaz.ir/2866

/ 0 نظر / 52 بازدید