کسب مقام سوم کشور توسط قهرمانان استان

رقابت های سراسری شطرنج وزارت نیرو در قزوین به کار خود پایان داد
 
سیزدهمین دوره رقابت های سراسری شطرنج وزارت نیرو به میزبانی قزوین امروز با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش ایرنا، این رقابت ها که با حضور 25 استان و 250 شرکت کننده از 22 مهرماه جاری در هتل ورزش قزوین برگزار شد پس از هفت دوره رقابت به روش سوئیسی به پایان رسید.
در این رقابت ها تیم کارکنان شرکت برق استان گیلان به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های خوزستان الف و لرستان به ترتیب دوم و سوم شدند.
نفرات اول پنج میز این رقابت ها ، "محسن جوادیان " از استان اصفهان ، "رحیم دادجو" گیلان ، "فرشید سبحانی " گیلان ، "مجتبی سلطانی " خوزستان و "محمدرضا مسلمی " از استان مرکزی می باشند.
معاون امور حقوقی ، مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو در مراسم اختتامیه این رقابت ها در جمع مسوولان ادارات برق قزوین ، ورزشکاران ، مربیان و مسوولان استانی قزوین اظهار داشت:یکی از اهداف اصلی مسوولان وزارت نیرو توسعه ورزش است.
"مجید واحدی زاده" گفت : با تلاش و پیگیری بسیار در جهت توسعه و گسترش ورزش بین کارکنان وزارت نیرو گام برداشته ایم

م:سایت مهاباد

/ 4 نظر / 6 بازدید

متشکر از توجه شما

اطلاعیه سایت قلعه شطرنج خرم آباد افتتاح گردید

ماشاالله شیخیانی

باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت آقای کرامتی وآرزوی موفقیت برای تمامی شطرنج بازان استان لرستان زندگي و شطرنج زندگي شطرنج دنيا و دل است / قصه پررنج صدها مشكل است شاه دل كيش هوسها مي‌شود / پاي اسب آرزوها در گل است فيل بخت ما عجب كج مي‌رود / در سر ما بس خيال باطل است ما نسنجيده پي فرزين او / غافل از اينكه حريفي قابل است مهره‌هاي عمر من نيمش برفت / مهره‌هاي او تمامش كامل است با دل صديق ما او حيله‌ها / دارد و از بازيش دل غافل است

ف.الف

سلام آقا مجید.ممنون از اینکه به وبلاگ قلعه سر زدید. واقعا سایت زیبایی دارید. حتما شما رو لینک میکنم.خوشحال میشم از اطلاعاتتون برای ما هم ایمیل کنید.تا بتونم استفاده کنم.[گل][گل]