غیر از خودمان کسی دل‌سوزمان نیست!

غیر از خودمان کسی دل‌سوزمان نیست!
مجید کرامتی‌مقدم: در حالی که نماینده لیگ برترمان بلاتکلیف و آواره شهرستان‌های مختلف برای برگزاری دیدارهای خود می‌باشد،  روزی نیست که خبری جدید از سوی مسوولان به گوش نرسد.
هرچه هست رکوردی است که به نام لرستان زده شد. چرا که به تنها تیمی در تاریخ فوتبال تبدیل شدیم که میزبانی برای مردمش کمتر از آرزو نیست!
در طی بازی¬های گذشته ارزش بازی کردن در خانه بیشتر درک شد صحنه‌های مشکوک در دیدار با ملوان و پرسپولیس را عرض می¬کنم! امتیازات حساسی که به قیمت چند پله صعود در جدول و قرار گرفتن در حاشیه امنیت بود. هرچند نفوذ سرخابی‌های تهران با بررسی دعوت شده های ارودی تیم ملی بیش از پیش مشخص می‌شود. اینکه سرمربی داخلی باشد یا خارجی مهم نیست. مهم نیست عملکرد و جایگاه این تیم‌ها چگونه باشد. مهم نیست چه مقدار از پول بیت‌المال خرج ایشان شود.
مهم اینست که نیمی از تیم ملی سهمیه و ارث پدر این دو تیم است. در تازه¬ترین لیست دعوت شده‌های تیم ملی از نفت تهران(صدرنشین لیگ) صفر بازیکن، سپاهان، راه اهن و سایپا جمعا 2 بازیکن و... اما تیم¬های دهم و شانزدهم جدول به تنهائی 10 بازیکن را در بین دعوت شده¬های تیم ملی دارند. جالبتر اینکه هاشم بیگزاده(هافبک چپ استقلال) که به علت مسدومیت از لیست خط خورده؛ جایش را به علی حمودی(هافبک مدافع راست استقلال) داده! پست تخصصی هم مهم نیست؛ تیم و سهمیه مهم است!
 سابق بر این شاکله اصلی تیم ملی را این دو تیم تشکیل می¬دادند اما زمانی بود که بهترین¬های ایران جذب این دو تیم می‌شدند و ماحصل آن نتایج خوب باشگاهی و ملی بود ولی در حال حاضر که بازیکنان با رانت، واسطه و دلال جذب این دو تیم می¬شوند؛ شایسته نیست تیم ملی را همچون باشگاهی روز به روز ضعیف وضعیفتر کینم. که اگر کاری از دست این بازیکنان برآید برای باشگاهشان انجام می دهند.
از ورزشگاه و میزبانی که بهره ایی نبرده ایم، از امتیازات داوری و تیم ملی هم که انتظاری نداریم لااقل فردای روزگار اگر میزبان شدیم تو را به خدا(تماشاچیان لرستانی را عرض می‌کنم) به جای دو دستگی و تشویق تیم های خدادار، نماینده استان‌مان را تشویق کنیم بلکه بیش از پیش در حق خودمان اجحاف نکنیم. زیرا غیر از خودمان کسی دل‌سوزمان نیست!

 

/ 0 نظر / 8 بازدید