وبلاگ اخبار شطرنج لرستان وارد ششمین سال فعالیت خود شد!!

وبلاگ اخبار شطرنج لرستان وارد ششمین سال فعالیت خود شد!!

این که چه‌قدر توانسته به رسالت فرهنگی خودش که همانا معرفی، اشاعه و تشویق شطرنج‌بازان استان کمک کند را خودتان قضاوت کنید.

در این مدت بنده همانند اکثر دوستان صاحب قلم دنیای مجازی با هزینه شخصی سعی در اطلاع‌رسانی در این عرصه بود‌ه‌ام که در این مسیر لحضات تلخ و شیرینی را به طبع تجربه کردم. البته مجالی برای بازگو کردنشان نیست! چرا که برخی دوستان که همیشه نسبت به ما بی‌انصاف بوده و هستند. که امیدوارم در همین لحضات واپسین سال 1389 خدای متعال ما و همه‌ی این دوستان را عاقبت به خیر بکند(انشاء‌الله)

تقریباً 30 ساعت پیش تولد وب بود که به خاطر درگیری یا دل‌گیری نتوانستم زودتر به شطرنج استان به خاطر این وب تبریک بگم...

واقعاً خوشحالم از این‌که برخی دوستان وقتی اسم خودشان را داخل جستجوگر گوگل وارد می‌کنند، اولین لینک وبلاگ اخبار شطرنج لرستان باز می‌شود!

تشکر می‌کنم از دوستانی که در این مدت نسبت به وب خودشان اظهار لطف داشتن و از دوستان منتقد نیز به خاطر مصمم کردن بنده در ادامه راه سپاسگزارم!!

 از دوست بزرگوار خودم محمدرضا جایدری که پیشنهاد راه‌اندازی و هم‌چنین از محمد پورخداداد دوست نازنینم به خاطر استارت اولیه این وب ممنونم!

باشد که حق مطلب رو به جا آورده باشم(ان‌شاء‌الله)  

مازنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

 در آخر عرایضم به مسوولین ورزش کشور، فدراسیون شطرنج و استان‌ها پیشنهاد می‌کنم از وب‌های استانی و شهرستانی که در این راه متحمل زحمات زیادی شده و می‌شوند، تقدیر و تشکر کنند و سعی در سازماندهی، کمک و امتیازی برای این عزیزان باشند و همانند نشریات و خبرگزاری‌ها که روز 18 مرداد(سالروز شهادت خبرنگار لرستانی محمود صارمی) که به عنوان روز خبرنگار نام‌گذاری کرده‌اند، از این دوستان هم تقدیر شود.

 با تشکر ساعت یک و یک دقیقه بامداد یک‌شنبه 22 اسفند 1389

/ 6 نظر / 4 بازدید
حمید

این متن و یه ناشناس برام فرستاده: به امام زمان دختری هستم از خوزستان که پزشکان از معالجه ام ناامید شدند شب در خواب حضرت زینب(س) را دیدم در گلویم آب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به 20 نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد، مرد دیگری اعتقاد پیدا کرد 20 میلیون بدست آورد، به دست کسه دیگری رسید عمل نکرد پسرشو از دست داد اگر به بی بی زینب اعتقاد داری این پیامو برای 20 نفر بفرست 20 روز دیگه منتظر معجزه اش باش

همان

دست مریزاد وب حرف نداره عالیه[دست]

هدایتی

تبریک به دوست عزیزم آقای کرامتی : خسته نباشید . خدا را شکر هنوز افرادی وجود دارند که به فکر پیشرفت ورزش هستند و نه به فکر منافع شخصی !! تولد وب مبارک [لبخند]

شطرنج ايرانيان

با عرض تبريک به آقاي کرامتي بابت اين همه تلاش بدون چشم داشت در عرصه خبر و کتاب و نشر. خسته نباسيد

کوشا جافریان

جناب آقای کرامتی همراه با شکفتن شکوفه های بهاری در استان لرستان ، آغاز سال نو وهمچنین ششمین سال تولد وبلاگ را به شما تبریک می گویم وبرای شما سلامتی وموفقیت آرزو دارم. کوشا جافریان