چینی ها جشن قهرمانی گرفتند/ پسران ایرانی به مقام پنجمی بسنده کردند

تیم شطرنج چین با غلبه بر ایران موفق شد بر سکوی نخست این رقابتها قرار بگیرد. 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، تیم هند که سر سخت ترین حریف چین برای کسب عنوان قهرمانی بود، با وجود اینکه قاطعانه و با نتیجه 4 بر صفر مقابل سریلانکا به پیروزی رسید اما به دلیل امتیاز انفرادی کمتر نسبت به حریفش در رده دوم ایستاد. ویتنام نیز با نتیجه 2.5 بر 1.5 قزاقستان حریف مستقیمش را شکست داد و با 14 امتیاز به مقام سوم رسید و قزاقستان با 12 چهارم شد.

در دیگر بازی ها اردن 3 بر 1 عمان را از پیش رو برداشت تا تیم تازه تاسیس عمان اولین تجربه رسمی اش را بدون کسب امتیاز تیمی سپری کند. تیم ملی ب کشورمان هم که با عراق به رقابت می پرداخت 3.5 بر 0.5 برنده شد تا جمع امتیازاتش به عدد 9 برسد.

با پایان مسابقات استاندارد در بخش مردان، تیم الف کشورمان با 11 امتیاز به رده پنجم بسنده کرد و تیم ب نیز با 9 امتیاز  عنوان ششم را به دست آورد. تیمهای اردن، سریلانکا، عراق و عمان نیز به ترتیب در جایگاه های هفتم تا دهم ایستادند.

/ 2 نظر / 7 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

m

پسران ایرانی خیلی زحمت کشیدند!!