صاحبعلی عطانژاد قهرمان اولین دوره مسابقات فلک الافلاک


اولین دوره مسابقات آزاد فلاک الافلاک که از 14 لغایت 19 آبان در سالن مسابقات خرم آباد به میزبانی این شهرستان با حضور 60 بازیکن از 7 استان کشور و در 9 دور به روش سوئیسی برگزار شد شاهد موفقیت شطرنجبازان مهمان بود که توانستند همانند رنکینک اولیه رتبه های اول تا هفتم را به دست بیاورند...

 

بعد از استاد فیده صاحبعلی عطانژاد که با 7/5 امتیاز به مقام قهرمانی رسید به

ترتیب:

2- بهرنگ برزیگر با 7 امتیاز

3- هوتن اتحادی با 7 امتیاز

4- عدنان ندیمی فر با 7 امتیاز

5- مهرداد صداقتی با 6.5 امتیاز

6- علی پیلوایه با 6.5 امتیاز

7- استاد فیده محمد وحیدی با 6.5 امتیاز

8- میلاد چگینی با 6 امتیاز(بهترین رتبه در بین بازیکنان لرستانی)

9- بهنام سپهوند با 6 امتیاز

10 - محمود اسکندری با 6 امتیاز

 کوشا جافریان (برترین زیر 14 سال پسران) با 6 امتیاز

برترین زیر 14 سال دختران : فرنوش بیاتی با 4 امتیاز

مسن ترین شرکت کننده : ناصر ظهراب با 3.5 امتیاز

سرپرست مسابقات: بهمن بیرانوند(سرپرست فعلی هیات استان)

سرداور: لاجوردی زاده

داوران: مصباحی، الماسیان، سوزنکار و رمضانی

لازم به ذکر است جدول این مسابقات برای محاسبه ریتینگ به فیده ارسال خواهد شد.

 

گزارش تحلیلی نقاط ضعف و قدرت این مسابقات را به زودی بررسی خواهیم کرد و در آخر از همه کسانی که در برگزاری این مسابقه زحمت کشیدند، هم چنین از قهرمانان عزیزی که در جدول مسابقات شرکت داشتند تشکر و آرزوی موفقیت برای یکایکشان دارم.

/ 1 نظر / 9 بازدید
آرمان

گزارش تحلیلی میدی چیکار؟ مگه کسی تو این استان به اینا توجه میکنه؟ دیگه خسته شدیم از این مسابقات سوری که برای کسب پست و مقام [نگران] برگزارمیشه! 8 تا 11 میلیون هزینه کردن واسه کی؟ واسه چی؟ هدف از برگزاری چی بود؟هدف این بود که اسم در کنن؟ هدف این بود که بگن ما یه مسابقه گذاشتبم؟ بگن ما هیئت رو فعال کردیم؟ یا فقط میخواستن آبروی استان ما رو بیش از پیش ببرن؟[شرمنده] مکان مسابقه که مثل سیبری سرد بود![اوه] سر و صداش که دیگه نگو! سقف سالن که موقع بارون اومدن آن چنان صدا میداد که مسابقه به تاخیر انداخت! اسکان هم که دیگه حرف نداشت! آها راستی یادم رفت بگم واقعاُ ممنونم که محل برگزاری به وایرلس و وایمکس و .... مجهز بود!![شرمنده][اوه](مسئولین برگزاری و استان اصلا فکرشون به اینجا خطور نکرده بود که نتایج رو باید در سایت فدراسیون آنلاین ثبت کنن!! و اینم از اینترنت نداشته مسابقات! میتونستن حتی به خطره نام فلک الافلاکی که بر روی مسابقات گذاشتن حداقل یه بار بازیکنان رو به داخل قلعه راهنمایی کنن و بگن بابا قلعه قلعه که میگن اینه! خودتون پول بدید برید ببیند!!![نیشخند] چرا بازیکنان شرکت کنند باید دارای ریتینگ زیره 2250 باشن؟؟؟