پیشنهادی به نصیری شهردار خرم آباد!
ساعت ٧:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٦/۳٠  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس

پیرو خبر احداث چهارباغ ایران زمین در خرم آباد که طی هفته های اخیر خبرگزاری ها و نشریات به آن پرداختند. ضمن ابراز خوشحالی برای افزایش سرانه فضای سبز و البته سرانه ورزش مرکز استان و تبریک به عملکرد نصیری شهردار فعلی که از دید اکثر فعالان رسانه و مردم قابل قبول بوده، عرض میکنم در این مکان نسبتا عظیم مکانی البته سرپوشیده برای شطرنج لحاظ کنید. تا شطرنجبازان این منطقه به علت دوری راه به انجمن و خانه شطرنج بتوانند راحتر به فعالیت شطرنجی اشان بپردازند.

کم نیستند در سطح پارکهای استان که در طول سال(سرما و گرما) عاشقانه شطرنج بازی میکنند. امیدوارم به چند میز سنگی غیر استاندارد و بدون مهره اکتفا نکنید چرا که تجربه نشان داده، به محلی برای استعمال سیگار، خوردن تنقلات و کاربری های غیر ورزشی دیگر تبدیل خواهد شد!

بازهم تاکید میکنم مکانی سرپرشیده حالا از 52 هزار متر مربع؛ شده 52 متر!

از مسوولین هیات؛ اداره ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش خواشمندم پیگیر این پیشنهاد باشند! بنده غیرمسقیم به گوش شهردار رساندم! شما هم زحمت پیگیری و ... را انجام دهید! یک در دنیا و صد در آخرت خیر ببینید!!

در پایین خبر کامل این طرح را بخوانید:

 

هرمز نصیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفت: این پروژه در امتداد بلوار ایران زمین که سال‌ها به صورت خاکی و بلااستفاده رها شده بود با هدف تکمیل این بلوار و افزایش سرانه فضای سبز در جنوب شهر آغاز شده است.

وی با اشاره به ابعاد این طرح خاطرنشان کرد: این چهارباغ در زمینی به مساحت بیش از 52 هزار مترمربع احداث می‌شود که برای آن سیستم روشنایی و آب‌رسانی، پیست اسکیت، خط دوچرخه‌سواری، وسایل ورزشی، محل بازی کودکان و سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است.

نصیری اظهار داشت: برای اجرای این طرح حدود 30 هزار مترمکعب خاک‌برداری و خاک‌ریزی انجام پذیرفته است و تا امروز حدود 2 هزار و 300 متر جدول‌گذاری صورت گرفته و حدود 6 هزار متر دیگر جدول‌گذاری در برنامه کاری قرار دارد.

شهردار خرم‌آباد با بیان اینکه برای اجرای این طرح بودجه‌ای حدود 12 میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: کارهای اجرایی پروژه چهارباغ ایران‌زمین توسط شهرداری منطقه سه و با همکاری مدیریت عمران مرکزی در دست اقدام قرار گرفته است که امیدواریم با تأمین مالی آن در اسرع وقت آماده بهره‌برداری شود.

*******************************************

نتایج مسابقات مبارزه با مواد مخدر در رده بانوان

این مسابقات که با حضور تنی چند از شطرنجبازان شهرستان خرم آباد در محل خانه شطرنج این شهرستان در 5 دور به روش سوئیسی انجام شد؛ نتایج زیر به دست آمد:

1- الناز طولابی(وی در مسابقات اخیر جام بانک ملی هم خوش درخشید)

2- ثنا ملک زاده

3- معصومه مولائی

4- مرضیه آذردست

ضمنا خانم ها فلاح زاده و فاطمی نیک کار قضاوت این مسابقات را بر عهده داشتند.

این مسابقات به همت سرکار خانم محسنی(مادر ثنا ملک زاده) و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد. که البته جای تقدیر و تشکر دارد.

******************************************