جلسه بدرقه بازیکنان تیم ملی شطرنج برگزار شد
ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٦  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس

جلسه بدرقه بازیکنان تیم ملی شطرنج برگزار شد

بازیکنان و مربیان تیم های ملی آقایان و بانوان شطرنج پیش از سفر به ترکیه برای حضور در رقابتهای المپیاد جهانی شطرنج، در جلسه ای با حضور رئیس و نواب رئیس فدراسیون شرکت کردند


 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، در این جلسه مهندس محمد جعفر کامبوزیا(رئیس) ، مهندس علیرضا شفیعی(نایب رئیس)، سرکار خانم شهیدیان(نایب رئیس بانوان) و مهندس هادی کریمی (دبیر) فدراسیون به همراه بازیکنان و مربیان تیم های ملی آقایان و بانوان حضور داشتند.

در این جلسه مهندس کامبوزیا نکاتی را درباره مسابقات به بازیکنان متذکر شد و برای بازیکنان آرزوی موفقیت کرد. همچنین مهندس کریمی درباره پاداش ها و نحوه تخصیص آنها با بازیکنان به صحبت پرداخت.

همچنین احسان قائم مقامی کاپیتان تیم ملی آقایان نیز از حمایت های فدراسیون شطرنج به منظور آماده سازی تیم ملی تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که در این مسابقات نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

در پایان نیز کنستانتین لاندا سرمربی تیم آقایان و آلویزاس کوینیس سرمربی تیم بانوان ترکیب تیمهای آقایان و بانوان برای حضور در رقابتها را به ترتیب میزها اعلام کردند.

بر اساس این اعلام: ترکیب تیم آقایان به ترتیب میزهای یک تا چهار، احسان قائم مقامی، سید جواد علوی مقدم، پوریا درینی و پویا ایدنی. اصغر گلی زاده نیز بازیکن ذخیره.

ترکیب تیم بانوان به ترتیب میزهای یک تا چهار: آتوسا پورکاشیان، سارا سادات خادم الشریعه، میترا حجازی پور و غزل حکیمی فرد. شایسه قادرپور نیز بازیکن ذخیره.

لازم به ذکر است ملی پوشان کشورمان صبح روز دو شنبه عازم استانبول ترکیه محل برگزاری مسابقات المپیاد شطرنج شدند و رقابتها نیز از روز سه شنبه هفتم الی 19 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

به نمایندگی از تمامی شطرنجبازان لرستانی برای تیم ملی شطرنج کشورمان آرزوی موفقیت و  سربلندی دارم