قبولی سمینار فیده و سرپرست جدید استان!!
ساعت ٧:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۳  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان

بعد از چند سال بالاخره یک خبر خوش هم از سوی فدراسیون به ما رسید.... امروز طی یک تماس تلفنی از سوی آقای مظفری(مسوول کمیته داوران فدراسیون) با خبر شدم که در سمینار فیده قبول شدم!

اما مطلب بعدی که طی یکی دو هفته گذشته با آن درگیر بودیم؛ لغو ابلاغ سرپرست قبلی و انتصاب آقای نظری از سوی اداره و به طبع تأیید فدراسیون بود.

البته تا حکم قطعی مهندس نظری توسط یکی از معاونین اداره شخصاً به دست ایشان نرسیده بود از انتشار آن خودداری کردم...

سوال اینجاست که اداره اگر خواست شطرنجبازان برایش مهم بود چرا بعد از نزدیک به یک سال، آزمون و خطا به این نتیجه رسید؟!

و اینکه مگر بین نفرات قبلی (رئیس و سرپرست سابق) آیا مهندس به مراتب گزینه ی معقولتری نبود؟ پس چرا روابط کذائی باید همیشه حرف اول را بزند؟

از قدیم گفتن الخیر فی ماوقع! نکته مثبت این جریان غربال شدن برخی افراد نالایق بود که در این مدت ماهیت خودشان را بیشتر آشکار کردند! افرادی که در ابتدا معترض به عملکرد رئیس قبلی، جلسه گرفتند، طومار امضاء کردند،

سپس در برابر انتخابات احتمالی از هر حرکت غیر اخلاقی و غیر ورزشی دریغ نکردند! (در مقابل همین مهندس نظری که در حال حاضر به ایشان تبریکات خودشان را صمیمانه ابراز میکنند! و در طرفداری رئیسی که بر علیه آن طومار امضا کرده بودند! قابل توجه رئیس قبلی!! باز صد رحمت به اونائی که مستقیم گفتند بی خیال شو...!)

در ادامه از سرپرستی بدون منطق بیرانوند با آغوش باز استقبال کردند! حالا هم که چسبیدن به مهندس!

بیچاره مردم کوفه که اسمشان بد در رفته است!! البته شاید هم از سوی دلسوزی و انجام وظیفه است که به هر کس و ناکسی متوسل میشوند از نماینده مجلس و معاون اداره گرفته تا کسبه و بازاریان! به هر حال با این همه نیروی دلسوز که گوشه ایی از آن را در اوپن افلاک و... مشاهده کردیم جای هیچ گونه نگرانی برای ارتقا شطرنج لرستان نیست!

ضمناً  اطلاعات تکمیلی از سرپرست جدید و عملکرد سرپرست قبلی نیز طی روزهای آینده در همین صفحه بررسی خواهد شد...