سومین سوال پرسش و پاسخ با اخبار شطرنج لرستان
ساعت ٢:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٠  کلمات کلیدی: متفرقه

با عرض سلام و عذر خواهی بابت دیر جواب دادن به نظر برخی دوستان! قبل از این که سوال سوم پرسش و پاسخ را به همه پرسی بنشینیم خاطر نشان کنم در اولین فرصت راجع به مسابقات و عملکرد بازیکنان استان که در مسابقات (جشنواره سراسری - جام امید و ابن سینا) شرکت داشتند را در قالب گزارشی مفصل خدمتتان ارائه می‌کنم. اما یکی از دوستان سومین سوال را که مربوط به مکان هیات استان و شهرستان خرم‌آباد است را این‌گونه مطرح کرده:

سلام یه سوال داشتم که مایلم دوستان جواب بدن دوست دارید محل خانه ی شطرنج کجا باشه؟ یا اینکه نظرتون در مورد مکان خانه ی شطرنج چیه؟

 

؟؟؟؟؟؟: سلام . به نظر من مکان فعلی خانه شطرنج اصلا مناسب نیست و مکان قبلی هم همینطور بود . ای کاش می تونستیم سالن رو از بیمه ی ورزشی پس بگیریم . چه کنیم که صدامون به جایی نمی رسه...

در ضمن آقای کرامتی نوشتید (علاقه مندان) می تونن دومین دوره ی مسابقات لیگ رو آغاز کنند به نظر من بهتره بنویسید (آقایان علاقه مند) .به شطرنج لرستان کم اهمیت می دن ولی برید خدا رو شکر کنید که آقا هستید چون اگر به شطرنج آقایان کم اهمیت داده می شه به خانما اصلا اهمیت داده نمی شه.

 م.م: سلام... توی این چند سال هیچ‌گاه سالن در خور شانی برای شطرنجبازان وجود نداشته.... سالنی که دارای بوفه- اتاق- آب سردکن- و امکانات اولیه باشه... امیدواریم در آینده این مشگل برای همیشه حل بشه...

20: مکان خانه شطرنج که افتضاحه این سوال پرسیدن نداره هر کسی می تونه اینو تشخیص بده.