اولین سوال و جواب اخبار شطرنج لرستان.... همراه شوید!
ساعت ۳:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱٥  کلمات کلیدی: متفرقه

پیرو پیشنهاد یکی از دوستان شطرنجی(؟؟؟؟؟؟) در جهت مشارکت و نتیجه‌گیری مثبت از بحث‌های ورزشی-خصوصاَ شطرنجی بر آن شدیم تا هر چند وقت یک‌بار سوالی مطرح و درباره‌ی آن نظر بدهیم جدای از هر گونه جانب‌داری و ... اولین سوال را به(؟؟؟؟؟؟) اختصاص دادیم... و اما سوال:

چه دلایلی باعث شده که شطرنج لرستان روز به روز ضعیف‌تر بشه و این‌که چه باید کرد که جلوی این ضعیف شدن رو گرفت؟

از مشارکت و هم‌فکری دوستان پیشاپیش تشکر می‌کنم نظرات کارشناسی و منطقی دوستان در همین صفحه منتشر می‌شود.

اولین جواب از خود طراح سوال!!

 اول از همه بسم الله الرحمن الرحیم و اما نظر : دلیل ضعیف شدن رورز به روز هیات شطرنج اینه که متاسفانه بعضی از مسئولان بیشتر به منافع شخصی فکر می کنند تا اینکه به فکر پیشرفت هیات باشند و دلیل دیگه قانع بودن شطرنجبازان به این وضعیت و آگاه نبودن از حقوق خودشون. برای پیشرفت باید شطرنجبازان با هم متحد بشن و نسبت به این وضعیت اعتراض کنن ، البته اعتراض کارساز.بالاخره یکی پیدا میشه که به این اعتراض جواب بده.

 خانه شطرنج دورود: از این به بعد خانه شطرنج دورود در نظر دارد که هر پنجشنبه ساعت 6 بعد از ظهر مسابقاتی را با عنوان قهرمانی زیر 20 سال برگزار کند به همین منظور از شطرنج دوستان عزیز برای شرکت در این مسابقات دعوت به عمل می آید فکر می کنم یکی از عوامل پیشرفت شطرنجبازان پایه همین باشه

م.م:آقای کرامتی به نظر من یکی از عوامل پیشرفت همین وبلاگ اخبار شطرنج لرستان است چون هم امکان ارتباط و هم معرفی شطرنج لرستان را فراهم کرده است.

سپهر: سلام. به نظر من اول از همه وجود یه سری افراد که تا حالا به اهدافشون نرسیدند و با ایجاد دودستگی میخوان از اب گل آلود ماهی بگیرند.امیدوارم حالا که طرد شدند دست از این کارهاشون بردارند چون اگه همچنان ادامه بدند کم کم دستشون واسه نزدیکانشون هم رو میشه.دوم هم یه کم همت میخواد که این رو خوشبختانه از سوی مدیریت جدید داریم مشاهده میکنیم. خبرهای خوشی در راه است.

از قول سینا بخونین: سلام صمیمانه خسته نباشیدمیگم به نظرمن اولین مشکل اینه که همیشه دنبال ضعف میگردیدومن حتی برای یک بارندیدم تشکری درکارباشه همیشه نیمه خالی لیوان رودیدن نتیجه خوبی نداره مشخصه اگردرمقابل هم جبهه بگیریم هرکس سعی میکنه هرطورشده ازخودش دفاع کنه واین خصومتهاجایی برای شطرنج نمیذاره بایدباهم متحدبشیم یه کم بابقول خودتون موافقم؟؟؟؟؟ ومعتقدم غرورروکناربزاریم.

اینم از قول 20: خوشحالم از اینکه جایی وجود داره که حرف دل شطرنجبازا رو گوش کنه . طرحتون عالیه منظورم همین پرسش و پاسخه. دلیل ضعف شطرنج لرستان نداشتن برنامه ریزی دقیق و مکان مناسب برای تمرینه و البته بی توجهی مسئولان . در ضمن انقد ایراد الکی نگیرید تنها چیزی که تو هیات شطرنج لرستان به دردمی خوره همین وبلاگه که از مدیرش تشکر می کنیم.منتظر سوالای بعدیتون هستیم.

امین چنگایی:با سلام متأسفانه طی چند سال گذشته مسئول دلسوزی نبود که واقعا برای بهبود شطرنج تلاش کنه (بیشتر به فکر منافع مالی و ...) نبود مسابقه برای انگیزه، نداشتن مربی ، ندادن بودجه لازم برای مسابقات کشوری و ... حال امیدوارم با شرایط فعلی پیش آمده پیشرفتی در شطرنج شهرستان به وجود آید!