ویکتور کورچنوی در سن 85 سالگی درگذشت
ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱٩  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس


فراخوان تهیه بانک اطلاعات پایان نامه ها و تحقیقات شطرنج
ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱٩  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان

کمیته پژوهش و استعدادیابی فدراسیون شطرنج در نظر دارد بانک اطلاعاتی تحقیقات ، مقالات و پایان نامه های که در حوزه شطرنج انجام شده اند را  تهیه نماید.

 

 

به گزارش کمیته پژوهش و استعدادیابی فدراسیون شطرنج، از کلیه محققین و پژوهشگران و همچنین فارغ التحصیلان دانشگاهی که تحقیقاتی با موضوع شطرنج انجام داده و یا مقالاتی در این حوزه تالیف نموده اند دعوت می شود موارد ذیل مربوط به تحقیق  خود را به پست الکترونیک کمیته پژوهش و استعدادیابی [Pajoohesh@ircf.ir] ارسال نمایند.

الف- عنوان پژوهش(یا عنوان مقاله یا عنوان پایان نامه)

 

 

ب- سال و محل انجام پژوهش (شهر و یا دانشگاه) 

 

 

 

ج- اسامی مجریان (مولفان)، اساتید راهنما ، مشاورین و داوران

د- وضعیت پژوهش :

-          پایان نامه تحصیلات تکمیلی

-         چاپ شده در نشریه علمی و پژوهشی

-         چاپ شده در نشریات معتبر بین المللی

-         ارائه شده بصورت پوستر

-          درج در کتاب مجموعه مقالات همایش ها و سمینارها

ه- چکیده پژوهش

و-  فایل پژوهش (در صورت امکان)

لازم به ذکر است مجموعه بانک اطلاعاتی تهیه شده در پایان سال بصورت یک مجلد چاپ و در اختیار سایر محققین و علاقمندان قرار خواهد گرفت.


دوره تخصصی و جامع آموزش ارتباطات رسانه ای در شطرنج با تدریس استاد شیروانی برنامه
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱٩  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان

دوره آموزش ارتباطات رسانه ای در شطرنج 20 و 21 خرداد ماه به میزبانی فدراسیون شطرنج برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، این فدراسیون در نظر دارد یک دوره دو روزه آموزش ارتباطات رسانه ای در شطرنج برگزار کند. این دوره شامل فنون مربوط به خبرنگاری- گزارشگری- صدابرداری-تصویربرداری-طراحی و ساخت وب سایت-تدوین و گرافیک فیلم و عکاسی ورزشی است.
این دوره 20 و 21 خرداد در دو نوبت صبح (از ساعت 10 تا 13) و ظهر از ساعت (14 تا 17) برگزار خواهد شد.
استاد افشین شیروانی برنامه ساز باسابقه ورزش در تلویزیون ، مهندس مهرداد پهلوانزاده رئیس فدراسیون شطرنج و امیر افتخاری مسئول کمیته مسابقات فدراسیون از مدرسان این دوره هستند.
شرکت در این دوره جامع و تخصصی برای عموم آزاد است و هزینه ثبت نام در آن دوره مبلغ 1/000/000 ریال است که می بایست به حساب فدراسیون شطرنج 0105759838007 بانک ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی واریز گردد.
به شرکت کنندگان در این دوره پس از برگزاری آزمونی که در پایان دو روز برگزار می شود گواهی معتبر شرکت در دوره ارائه خواهد شد.
به همراه داشتن اصل فیش واریزی و یک قطعه عکس 4*3 در روز 20 خرداد به همراه شرکت کنندگان الزامی است. شرکت کنندگان پس از ثبت نام در دوره و واریز مبلغ حضور خود را به شماره تلفن 88971061 و یا 09223035423 (سرکار خانم واقفی نژاد) اطلاع دهند.
گفتنی است با تصمیم مهندس مهرداد پهلوانزاده حضور در این دوره برای کلیه خبرنگاران رسانه های مکتوب،شنیداری و تصویری رایگان است.


سیمولتانه استاد بزرگ احسان قائم مقامی با بیماران ام اس
ساعت ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱٩  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان

استاد بزرگ حسان قائم مقامی صبح فردا با بیماران ام اس رقابتی سیمولتانه برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج؛ قرار است استاد بزرگ شطرنج کشورمان احسان قائم مقامی به مناسبت ماه مبارک رمضان فردا از ساعت 9 صبح در رقابتی سیمولتانه(همزمان) به مصاف با بیماران ام اس برود.

قائم مقامی پیش از این سابقه برگزاری مسابقات مختلف سیمولتانه را در کارنامه خود داشته است. وی که موفق ترین نماینده شطرنج ایران در مسابقات قهرمانی انفرادی آسیا در ازبکستان بود بلافاصله پس از بازگشت از این مسابقات فردا نوزدهم خرداد ماه مصادف با دوم ماه مبارک رمضان این دیدار را برگزار خواهد کرد.


با هماهنگی‌های انجام شده قرار است در این مسابقه احسان قائم مقامی به طور همزمان با بالغ بر 50 بیمار ام اس در محل فدراسیون شطرنج مسابقه دهد.