آغاز دومین دوره مسابقات لیگ شطرنج استان لرستان
ساعت ٩:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٩  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان

24 آبان ماه دومین دوره مسابقات لیگ شطرنج استان لرستان با حضور 11 تیم در خانه شطرنج خرم آباد آغاز شد استقبال علاقمندان از دومین دوره مسابقات خوب است با کسب تجربه از اولین دوره لیگ انتظار می رود این مسابقات در شرایط بهتری برگزار گردد .

حضور اکثریت بازیکنان خوب استان در این مسابقات می تواند بر کیفیت بازیها و همچنین شور و حرارت لیگ بیفزاید که امیدواریم در مجموع باعث ارتقاء شطرنج استان چه از لحاظ کمی و کیفی گردد . مسئولین استان برای استقبال بیشتر علاقمندان جوایز این دوره از مسابقات را چه از نظر تیمی و از لحاظ جوایز بخش انفرادی افزایش داده اند .

برخی از تیم های شرکت کننده تا دیروز صبح هم مشغول رایزنی جهت جذب بازیکن بودند که در نهایت مجموعا 11 تیم در این مسابقات ثبت نام کردند . که بدین شرح می باشند : 1- آی پارا  2- فرهنگ دورود 3- پارک کیو الف 4- شرکت کامپیوتری امین 5- فرزین 6- پارک کیو ب 7- دانشگاه فرهنگیان 8- دانشگاه لرستان 9- مدیریت درمان تامین اجتماعی 10- شرکت گاز 11- دژ خرم آباد

 

منبع: شطرنج خرم آباد


نخستین دوره مسابقات شطرنج جام کارون (ریتد)
ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٩  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس


پیام تسلیت
ساعت ۱٢:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٤  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس

 

 

جناب آقای روح الله شمسی


فقدان  پدر بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.


از طرف شطرنجبازان استان لرستان

 



 


معرفی کتاب: همانند یک استاد بزرگ بازی کنید
ساعت ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس
عید غدیر مبارک
ساعت ۱۱:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس

 

شطرنج خرم آباد: 

نفرات برتر مسابقات قهرمانی رده های سنی استان لرستان

مسابقات رده هاس سنی استان لرستان که از یکم آبانماه در خانه شطرنج خرم آباد برگزار شد با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد :

نفران برتر زیر 8 سال :

1- شایان عادلی از خرم آباد  2- محمد حلاجی از دورود   3- اهورا کاظمی از خرم آباد

نفرات برتر زیر 10 سال :

1- آرین مالمیر از خرم آباد  2- امیر حسین بهنام نیا  از ازنا  3- فرید نامداری از خرم آباد

نفرات برتر زیر 12 سال :

1- سیاوش مقصودی گودرزی از خرم آباد  2- امیر حسین هاشمی از دورود  3- حسین درویشی از دورود 

نفرات برتر زیر 14 سال :

1- آرمین بهاروند از خرم آباد  2- امیر حسین ماکیانی از دورود  3- محمدرضا طاها هاشمی از دورود 

نفرات برتر زیر 16 سال :

1- مجتبی فتحی سپهوند از خرم آباد 2- بهداد بیرانوند از خرم آباد 3- میلاد نادری از خرم آباد

نفرات برتر زیر 18 سال :

1- هومن خادم از دورود  2- حسن صف آرا  از خرم آباد  

نفرات برتر زیر 20 سال :

1- علی یاراحمدی از دورود