تقویم ورزشی هیئت شطرنج استان لرستان در سال 1388
ساعت ۱٢:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢۳  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان

تقویم ورزشی هیئت شطرنج استان لرستان در سال 1388

الف:  انتخابی استان

ردیف:شرح فعالیتها                                              زمان برگزاری       محل برگزاری

1. انتخابی استان (پیشکسوتان بالای 60 سال)        اردیبهشت     شهر داوطلب

2. انتخابی استان (المپیاد ایرانیان)                                 تیر              خرم آباد

3. انتخابی استان جشنواره بزرگسالان (بانوان)                 تیر              خرم آباد

4. انتخابی استان مسابقات منطقه سه کشور آقایان     اواخر خرداد         خرم آباد

5. انتخابی استان مسابقات برق آسا و سریع  آقایان         شهریور         خرم آباد

6. انتخابی استان مسابقات برق آسا و سریع  بانوان         شهریور          خرم آباد

7. انتخابی استان مسابقات لیگ دسته یک آقایان               مهر             خرم آباد

8. انتخابی استان مسابقات لیگ دسته یک بانوان               مهر             خرم آباد

9.انتخابی استان رده های سنی 8 تا 18 سال پسران          دی ماه          خرم آباد

10. انتخابی استان رده های سنی 8 تا 18 سال  د ختران      دی ماه         خرم آباد

11. انتخابی استان جهت لیگ 20 سال منطقه سه               بهمن          خرم آباد

 لازم به ذکر است هر یک از شهرستان های استان لرستان در صورت تمایل می توانند میزبانی مسابقات انتخابی مرحله استانی را به عهده بگیرنند .

اعزامها:

ردیف: شرح فعالیتها                                         زمان برگزاری      مکان برگزاری

1. به: چهارمین دوره پیشکسوتان بالای 60 سال        نیمه اول خرداد         گلستان

2. سومین دوره المپیاد ایرانیان                               طبق تقویم تربیت بدنی

3. جشنواره سراسری بانوان                                   نیمه اول مرداد          اصفهان

4. انتخابی جشنواره منطقه سه کشور                     نیمه اول مرداد         چهارمحال

5.مسابقات برق آسا و سریع آقایان                           نیمه دوم مهر           تبریز

6. مسابقات برق آسا وسریع                                    نیمه دوم مهر         کرمانشاه

7. لیگ دسته یک کشور آقایان                                  نیمه دوم آذر          بندر عباس

8. لیگ دسته یک کشور بانوان                                  نیمه دوم آذر

9. رده های سنی 8 تا 18 سال پسران                       نیمه اول اسفند        اصفهان

10. رده های سنی 8 تا 18 سال دختران                     نیمه اول اسفند        زنجان

11. لیگ 20 سال مناطق کشور                                 بهمن

 

مسابقات آزاد:

ردیف: شرح فعالیتها                                       زمان برگزاری         مکان برگزاری

1. مسابقات آزاد جام زاینده رود                            نیمه اول تیر              اصفهان

2. مسابقات ابن سینا                                        نیمه دوم مرداد          همدان

3.مسابقات آزاد سرداران شهید آذربایجان               نیمه اول تیر               ارومیه

4.مسابقات آزاد بانوان                                         نیمه دوم شهریور        گیلان

5. مسابقات ازاد جام شهید باهنر                          نیمه اول مهر             کرمان

6. مسابقات بین المللی فجر آقایان                        15 لغایت 23 بهمن     اصفهان

7. مسابقات بین المللی فجر بانوان                        15 لغایت 23 بهمن     اصفهان

8. مسابقات بین المللی جام خزر                           بهمن                        گیلان                      


مسابقات شطرنج آموزشگاههای استان مقطع ابتدایی و راهنمائی(پسران)
ساعت ٧:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٤  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس

مسابقات  شطرنج آموزشگاههای استان در دو مقطع ابتدایی و راهنمایی پسران

روز یکشنبه مورخه 13/2/1388 به میزبانی شهرستان خرم آباد با شرکت تیم های : ناحیه یک و دو خرم آباد - دورود - بروجرد و الشتر  برگزار شد.

                                                          

از راست به چپ: خلیل زاده مربی تیم بروجرد نائب قهرمان هر دو رده - ... - شمسی وکرمی مربی سرپرست تیم دورود که در هر دو رده اول شدند.

و در پایان در مقطع راهنمایی تیمهای : دورود -بروجرد و ناحیه یک خرم آباد اول تا سوم شدند.

ودرقسمت انفرادی محسن کرامتی از ناحیه دو خرم آباد با 5 امتیاز حاصل 5 بازی اول شد . علی یار احمدی از دورود با 4 امتیاز و قیاسی از بروجرد با 4 امتیاز وبه علت پوئن شکنی ضعیف تر سوم شد.

                                                     

از راست به چپ: محسن کرامتی - علی یار احمدی و قیاسی

در مقطع ابتدائی : تیمهای دورود - بروجرد وناحیه یک خرم آباد اول تا سوم شدند ودر قسمت انفرادی علی جوکاراز دورود با 5/4 امتیاز وبه علت پوئن شکنی بهتر اول ومعین آروان باز هم ازدورود باهمین امتیاز وبه علت پوئن شکنی ضعیف تر دوم شد. امیر محمد احمدی نیزاز ناحیه دو خرم آباد با 4 امتیاز سوم شد.

                                                              

از راست به چپ: معین آروان - علی جوکار و امیر محمد احمدی

آقایان مصباحی - کرامتی - گودرزی و الماسیان قضاوت این مسابقات را بر عهده داشتند. لازم به ذکر است این مسابقات در 5 دور و به روش سوئیسی برگزار شد.


نتایج نهایی رده سنی زیر 20 سال پسران اهواز!
ساعت ٧:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٧  کلمات کلیدی: اخبار خرم آباد-لرستان- ایران- جهان ، گالری عکس

 

مسابقات شطرنج قهرمانی پسران زیر 20 سال کشور که با حضور 42 شطرنجباز از 16 استان خوزستان، گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان شرقی، گلستان، لرستان، تهران، فارس، ایلام، کرمانشاه، کرمان، سیستان و بلوچستان، اصفهان، بوشهر و مرکزی از تاریخ 31 فروردین ماه به میزبانی هیئت شطرنج استان خوزستان در شهر اهواز آغاز شده بود، با قهرمانی پوریا درینی به پایان رسید. 

سرداوری این دوره از مسابقات به عهده داور بین المللی حسین کاظمی آشتیانی (مرکزی) و مدیریت قرعه کشی به عهده داور فیده مقصود گیاهی (آذربایجان شرقی) بود.

سرپرستی این دوره از مسابقات که 26 شطرنجباز درجه دار بین المللی در آن حضور داشتند، به عهده رئیس زحمتکش هیات شطرنج استان خوزستان عبدالامیر خطیب زاده بود.

نمایندگان استان : سامان فرشادی فر- امین چنگائی - میلاد چگنی و آرمان علیپور با وجود نتایج عالی چند دور اول متاسفانه بدون کسب مدال به استان بازگشتند. نتایج - عملکرد ورتبه بچه ها رو در جدول زیر ببینید!!

 

Rk.

 

Name

FED

Rtg

Club/City

Pts.

 TB1 

 TB2 

 TB3 

1

 

Darini Pouria

IRI

2301

Kerman

8,5

38,5

27,0

46,5

2

 

Faghirnavaz Ali

IRI

2138

Gilan

8,0

38,0

28,0

46,5

3

 

Sadeh Shahin

IRI

2243

Gilan

6,5

33,5

24,0

42,0

4

 

Hosseinipour Mehdi

IRI

2114

Khoozestan

6,0

36,0

24,0

44,5

5

 

Hosseinzadeh Nima

IRI

2167

A.Sharghi

6,0

35,0

24,5

43,0

6

 

Shamsi Mohammadhossein

IRI

2156

Markazi

6,0

34,5

22,5

43,0

7

 

Avakh Erfan

IRI

2087

Gilan

6,0

31,0

22,5

37,0

8

 

Khajavi Armin

IRI

2102

Mazandaran

5,5

36,5

26,0

44,5

9

 

Asgarizadeh Ahmad

IRI

2058

Tehran

5,5

30,5

22,0

38,5

10

 

Asnaashari Soroush

IRI

2117

Golestan

5,5

28,5

21,0

34,0

11

 

Pourramezanali Amirreza

IRI

2209

Gilan

5,0

39,0

27,0

47,5

12

 

Changaei Amin

IRI

2042

Lorestan

5,0

37,0

26,5

43,0

13

 

Sedaghati Mehrdad

IRI

2066

Qazvin

5,0

35,5

26,5

44,0

14

 

Adeli Hamidreza

IRI

2098

Gilan

5,0

35,5

25,0

44,0

15

 

Farshadifar Saman

IRI

2100

Lorestan

5,0

33,5

25,0

42,0

16

 

Molaei Mohammad

IRI

1892

Tehran

5,0

33,0

23,5

41,5

17

 

Hosseinzadeh Saeed

IRI

2016

Gilan

4,5

36,5

26,5

42,5

18

 

Tavana Mobin

IRI

1976

Golestan

4,5

33,0

23,0

39,0

19

 

Asnaashari Soheyl

IRI

2128

Golestan

4,5

32,0

23,5

38,5

20

 

Salimi Yaser

IRI

1892

Ardabil

4,5

32,0

23,0

38,5

21

 

Shahzamani Arman

IRI

1951

Fars

4,5

31,5

22,5

37,0

22

 

Hakaki Fard Pedram

IRI

1778

A.sharghi

4,5

31,5

21,5

37,5

23

 

Marzoughi Mohammadsadegh

IRI

1785

Gilan

4,5

28,5

20,5

34,5

24

 

Rostami Abdoljabbar

IRI

0

Boshehr

4,5

27,5

19,5

32,5

25

 

Khabiri Kaveh

IRI

0

Kermanshah

4,5

27,0

19,5

32,0

26

 

Chegini Milad

IRI

2030

Lorestan

4,0

38,5

27,5

46,5

27

 

Maleki Mir Mahdi

IRI

1530

Tehran

4,0

27,0

18,5

33,5

28

 

Moosavi Sadat Mohammad Reza

IRI

0

Ardabil

4,0

26,5

19,0

32,5

29

 

Devisti Mohammad

IRI

0

Tehran

4,0

25,5

17,5

31,0

30

 

Sayyaf Meghdad

IRI

1921

Khoozestan

3,5

32,5

23,0

39,0

31

 

Momeni Ahmadreza

IRI

0

Qazvin

3,5

29,5

21,0

35,5

32

 

Hosoumi Sajjad

IRI

0

Isfahan

3,5

26,0

19,0

32,0

33

 

Haj Hosseini Mohsen

IRI

0

Ardabil

3,5

24,0

16,5

29,0

34

 

Bahrami Hossein

IRI

0

Khoozestan

3,0

25,5

18,0

31,0

35

 

Jalilian Morteza

IRI

0

A.Sharghi

3,0

24,5

17,5

30,0

36

 

Alipour Arman

IRI

0

Lorestan

2,5

30,5

22,0

36,5

37

 

Eisazaei Rahman

IRI

0

Sistan & Balochestan

2,5

22,0

16,5

27,0

38

 

Sharifi Mahdi

IRI

0

Khoozestan

2,0

27,5

20,0

31,5

39

 

Jahanbakhshi Arman

IRI

0

Khoozestan

1,5

26,0

18,5

31,5

40

 

Beygi Saman

IRI

0

Ilam

0,5

24,0

17,0

30,0

41

 

Rahmani Reza

IRI

0

Khoozestan

0,0

31,5

22,5

36,0

42

 

Aghaei Mohammad

IRI

0

Khoozestan

0,0

28,0

20,0

36,0

 به همه این قهرمانان عزیز و آینده دار تبریک و خسته نباشید می گم.